Awatar użytkownika
GitarzysciPL
Administrator
Posty: 659
Rejestracja: 26-01-2007 19:28

18-12-2010 00:07

Aithne pisze:"Sounder pl" - Na gitarkę czekałam o tydzień dłużej, niż powinnam. Sprzedawca nie wywiązał się z umowy, gdyż nie dostałam wszystkich akcesoriów z zestawu, którego szczegółowy opis otrzymałam w mejlu. Poza tym nie było większych problemów - jeśli chodzi o sam sprzęt, to jego wykonanie pozostawiało wiele do życzenia(nie chodzi o materiały, tylko np felerny mostek i to, że akcje strun miałam... [jak to ujęli znajomi "o ku** jak ty możesz na tym grać?"] i nie dało się tego zmienić). Mimo, że sounder produkuje sprzęt hurtowo, to nie doszukałam się poważnych wad. Dopiero po jakimś czasie miałam problem z wejściem i strojeniem.
W skali od 1-10 oceniam moją transakcję i przejścia ze sklepem na mocne 7+
=> Katalog Muzyczny - dodaj swój profil lub stronę
=> Sklepy Muzyczne - ranking sklepów muzycznych - sprawdź sklep zanim kupisz!!!

Awatar użytkownika
huberdt
Moderator
Posty: 446
Rejestracja: 31-01-2007 08:38

21-12-2010 11:30

Sprzedawca nie wywiązał się z umowy, gdyż nie dostałam wszystkich akcesoriów z zestawu, którego szczegółowy opis otrzymałam w mejlu.

Hm... i mimo to 7+ ? Chyba z sentymentu do pierwszej gitary ;)
http://www.youtube.com/user/McsLk17
https://soundcloud.com/ent3x15

Awatar użytkownika
Verethill
Posty: 2
Rejestracja: 09-02-2011 02:05

12-02-2011 02:02

Ja mam soundera (miałem, bo teraz jest w częściach... swoją drogą to kiczowaty lakier i po starciu strasznie jedzie)
i jak na cenę deski z kawałkiem metalu to grało się bardzo dobrze... Jednakże odradzam, jeśli chce się na tym grać jakiekolwiek koncerty (Nie no, kto by pomyślał O.o (:P)), gdyż strzasznie trzeszczy przy większej ilości decybeli (nie mam pojęcia ilu, bo się nie znam).

Szczególnie dobrze jest taki syf na początek kupić... no chyba, że ma się słabej jakości wzmacniacz (bardzo słabej) bo wtedy słychać tylko przyjemne, wręcz wulkanizacyjne trzaski (powtórzenie o trzaskach...)

Ogólnie, jeśli kupujesz SOUNDeR'a to "Beware of trzaski"
"The perfect words never crossed my mind
'Cause there was nothing in there but you"

Obrazek

Yamaszita
Posty: 6
Rejestracja: 18-01-2011 19:12

12-02-2011 10:08

Jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem soundera i powiem, że prócz drewna to nic w nim dobrego nie ma.

Awatar użytkownika
Pitunia
Posty: 126
Rejestracja: 14-02-2009 18:46

12-02-2011 10:11

To one są z drewna? ;O

Yamaszita
Posty: 6
Rejestracja: 18-01-2011 19:12

12-02-2011 12:10

O dziwo tak, bo jak się gra z dechy jest wyraźny, głośny "dźwięk"

Jeva1223
Posty: 184
Rejestracja: 12-12-2010 15:58

25-03-2011 09:26

Szczególnie odradzam kupna wszystkiego w tym sklepie.
Paczka nie w czasie przyszła to po pierwsze,gitary są do 4 liter ze tak powiem.
Nic nie jest wyregulowane.Trudno powiedzieć o lekcjach gry na takich gitarach a co dopiero o koncertach...
Nawet w kościele taka się nie przyda...

Virgilio
Posty: 1
Rejestracja: 06-08-2009 10:35

03-04-2011 16:11

Sorry że napisze o czasach historycznych, ale sprzedawca sie chyba nie zmienił:
Zakupilem 3 lata temu u sounder.pl gitare na allegro. Z tego co pamietam to sprzedawca traktowal mnie jak debila i staral sie zatuszowac wsyzstkie informacje. Sprzedawca czesto udawal ze go nie ma. Czekałem na gitare 2 tygodnie po czym otrzymałem gitare z 2 piorkami (sprzedawca dawal 7 na aukcji) bez korbki do nawijania strun (tez byla w promocji). 3 struny basowe wyglądały na podrdzewiałe (ciemniejsze i jaśniejsze kolory na całej długości, ułożone nie rownomiernie), koncowka gryfu niedoszlifowana (taka szorstka, raz nawet kawalek drewna wbil mi sie w palec ;/) do tego pomiedzy kluczami nie ma lakietru itd). Dodam że kupowałem klasyka. Napisałem o tym do sprzedawcy odpowiedzial "przykro mi za stan tej gitary a za korbke to sorry"...

Wróć do „Sklepy muzyczne”