Awatar użytkownika
22november
Posty: 14
Rejestracja: 09-10-2011 22:27

16-03-2018 16:28

Siemanko, gram od kilku lat, do tej pory praktycznie na jednym piecu (no oprócz vox ampluga) Roland Cube 15xl, brakuje mi w nim nowych brzmień, fajnie ciśnie metal nawet przy małej głośności, co ważne u mnie bo w bloku mam ściany z tektury, a sąsiedzi nie bardzo podzielają moje gitarowe zainteresowanie ;-) ale już clean, czy jakiś overdrive nie podoba mi się tak bardzo. Nie ma choćby dealeya reverba itd. Ogólnie w swojej klasie zajebisty, ale ja mimo iż gram często cięższe kawałki, to chciałbym się rozwinąć, poszukać brzmień. Dlatego zdecydowałem się na PODa HD 500
nie chcę kostek bo wydałbym na nie na pewno więcej, tym bardziej ze nie wiem jeszcze jakie by mi podpasowały
Niestety mam starego laptopa, głośników czy wieży nie posiadam, a na słuchawkach nie lubię grać, więc odpada granie przez komputer, potrzebuję dokupić do poda piec.
Nie chciałbym pchać się w małe lampiaki których nie będę mógł użyć w bloku tak jak trzeba, tym bardziej że line 6 to cyfra
Chciałbym też bardziej pójść w kierunku takiego grania jak np. Vader, Holy Smoke czy Slayer i tu przyznam mój wzmacniacz wali siarą, pewnie ze względu na mały głośnik... dlatego mam taki plan żeby kupić wzmacniacz z mocnym przesterem i pętlą, a z PODa wykorzystywać przeważnie tylko efekty, bez symulacji innych wzmacniaczy.
Dlatego jestem ciekaw co byście mi polecili, myślę że około 3 tys mam na wszystko, pod 1,5 tys dlatego piec obstawiam w kategorii 1000-1500zł, tak jak mówię musi mieć dobry przester, czysty kanał by się przydał w miare, taki żeby można było wpiąć multi w pętlę i najważniejsze, żeby nadawał się do bloku z kartonu, czyli taka redukcja mocy jak w rolandzie bardzo mile widziana.

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam
Obrazek Yamaha Pacifica 112M Obrazek Roland Cube 15-XL

Wróć do „Jaki wzmacniacz gitarowy / combo od 1000zł - 1500zł”