MatiOstry
Posty: 8
Rejestracja: 13-08-2019 16:41

05-04-2020 13:32

Cześć! Chciałbym kupić wzmacniacz do 500 zł . Nie chcę żeby to był mustang 1 bo go używałem przez dłuższy czas i jak chciałem sobie nagrywać to średnio współpracuje z kostkami w tym wypadku Boss ds1. Jeżeli chodzi o gatunek do zależy mi że był do grunge'u.
https://t.me/pump_upp

Awatar użytkownika
BlackReverb
Posty: 56
Rejestracja: 13-08-2019 17:17

25-05-2020 19:46

Tyle, że Grunge może być naprawdę różnorodny. Chodzi przede wszystkim o prostotę i agresję gitarowych partii, szybki rytm i darcie się jako wokal. Możesz to grać równie dobrze na surowym overdrive jak i na ultra ostrym, ciężkim, wydupiście metalowym DS. Jeżeli chcesz coś lepszego od Mustanga to może minimalnie zwiększ budżet na np. Vox VT20X, ma więcej możliwości niż Mustang, albo też Peavey Vypyr VIP 1 (Jeszcze nieco droższy od Voxa). Najlepiej jak byś znalazł używkę Boss Katana MKII. Ten to dopiero kombajn jak go podłączyć do kompa (i o wiele prostszy w obsłudze niż Peavey :-D ). Jeżeli chodzi o współpracę z kostkami, to myślę, że po to się kupuje cyfrę, żeby miała w sobie wszystko czego potrzebujesz. Te na pewno mają, szczególnie Katana. Do nagrywania i przełączania między efektami/boostami wystarczy footswitch. Naprawdę polecam zainwestować w coś dobrego, niewiele więcej, Vox VT20X na przykład chodzi po ok. 650PLN. Katana 50 MKII to już drożej, bo po 1000PLN, ale jak poszukasz w używkach to pewnie znajdziesz.
Gibson Les Paul w/ Seymour Duncan APH1 Alnico II Pro
>>
Marshall DSL40CR
>>
Dunlop CryBaby SC95 Slash Classic Wah
MXR M135 Smart Gate
ProCo Rat 2 Distortion
Boss GE-7 Equalizer
Line 6 m13 Stompbox Modeler

Wróć do „Jaki wzmacniacz gitarowy / combo do 500zł”