ZiomalNS
Posty: 2
Rejestracja: 23-07-2010 01:05

03-08-2012 13:26

Witam, mam pytanie jak zapakować i wysłać gitarę i piec? Gitara będzie dodatkowo zabezpieczona pożądnym pokrowcem, ale nie wiem czy wszystko wpakowac do jednej paczki czy do dwóch oddzielnych? I ewentualnie skąd wziąć pudło tak dużych wymiarów? I ile mniej wiecej bedzie kosztowala wysylka tej paczki kurierem? Pozdrawiam.

bobpl
Doradca
Posty: 1450
Rejestracja: 12-02-2012 15:04

03-08-2012 13:36

ZiomalNS pisze:Witam, mam pytanie jak zapakować i wysłać gitarę i piec? G

w pudełko? :P
ZiomalNS pisze:ale nie wiem czy wszystko wpakowac do jednej paczki czy do dwóch oddzielnych?

gabarytowo -> kosztowo taniej wyjdą dwie oddzielne. Chyba, ze masz naprawdę maleńki piecyk. Ja w takim wypadku pakowałem w kartony, na spód piecyk a na niego 'stawiałem' gitarę.
ZiomalNS pisze:I ewentualnie skąd wziąć pudło tak dużych wymiarów?

sklepy wszelkiej masci i karton przycinasz na wymiar, sklejasz pudło z kilku kartonów.
ZiomalNS pisze:I ile mniej wiecej bedzie kosztowala wysylka tej paczki kurierem? Pozdrawiam.

Z mojego refa na furgonetce:
http://furgonetka.pl/konto/partner/14731
Paczka samej gitary wyjdzie za niecałe 18 zeta (DPD, ubezpieczenie na 5 tyś zł, wszystkie nadstandardy jak szło, fragile, nie rzucać, uwaga są w cenie), jakbys gitare i piecyk w jedna pake ubrał to mysle ze max 20pare zł.
Teraz promocje maja jeszcze, wiec moze byc ze wyjdzie taniej.

PS: jakby ktos nie chcial z mojego refa, bo np. uwaza mnie za spamera i kretyna -> furgonetka.pl
Za kazda rejestracje z refa dziękuję. I nie, to nie jest spam - wy macie taniej z mojego refa, mi się zwracają 3% waszych zakupów. Czyli ledwo na browara starczy :P

pozdro!
Custom Strat HSS + Mega Amp T64RS

Wróć do „Gitary elektryczne”