kajto3
Posty: 8
Rejestracja: 18-01-2013 16:48

05-03-2014 16:00

Witam,
Potrzebuje porady w sprawie nowego piecyka. Gram na korcie katanie a wzmacniacz to peavey solo. Oba produkty zakupilem jako uzywane na allegro no i jest to moj pierwszy zestawik. Przyczyny checi wymiany pieca? Oczywiscie lepsza moc i brzmienie. Ogolnie zalezy mi na przesterze - niestety nie mam takiego sprzetu by grac np. Acdc bez przesteru:) z przesterem grywam tez rozne utwory BS czy np. Rainbow, ale uwielbiam tez bluesa czy tez blues rocka na cleanie. Clean na tym zestawie brzmi nieco jakbym przylozyl mikrofon do gitary a nie przetworniki.
Moj budzet to okolo 500 zl (bez sprzedania starego pieca - za ile go wystawic na allegro?). Nowy tez chce najlepiej uzywany i z allegro.
Pozdrawiam i licze na ciekawe propozycje.

Takie pytanko, czy oplaca sie brac np. Marshall valvestate 8080 brytyjski, 20 letni za 770 zl?

mikador
Posty: 15
Rejestracja: 07-04-2012 20:27

10-03-2014 15:04

Ja mam fender mustang I. Zarejestrowałem go w firmie fender przez neta podając numer który jest z tyłu wzmacniacza-(kupiłem nowy) i przez program fender fuse gdzie się zalogowałem ,ściągam na laptopa przestery a jest ich setki. Następnie laptopa podłączam do wzmacniacza i z laptopa steruję jaki chce aby przester grał przez wzmacniacz.Powiem więcej jak ci jakiś przester oryginalny który już był nie pasuje to możesz sobie go podmienić na jakiś sciagniey z neta i dostosowujesz brzmienia do swoich potrzeb. Ja mam cort katana kx5.

Awatar użytkownika
miklej
Posty: 872
Rejestracja: 27-11-2011 18:25

10-03-2014 15:16

Valve jak najbardziej pasuje.

Nie rozumiem o co chodzi z przesterem? Co ten Peavey go nie ma?
Peace \m/

Wróć do „Jaki wzmacniacz gitarowy / combo do 500zł”