Awatar użytkownika
dead2582
Posty: 1109
Rejestracja: 23-02-2013 14:37

23-01-2016 09:21

Joł. Szukam jakiejś zacnej gitary, używanej ofkors, do niskich strojów, nie musi być odrazu 27,5, ale coś więcej niz 25,5. Chcę schodzić do B standard, lub nawet Ab open chordów. Dlaczego nie 7 więc, zapytacie? A bo 7 już mam, szukam drugiej 6, fajniej mi się na 6 gra po prostu. Będzie grany modern prog, więc musi mieć ten "chug" i zwarte brzmienie. Ruchomy most obowiązkowo, nie jakieś dziadostwo co się rozstraja, najlepiej w stylu mostow MM + blokowane klucze, ale floyda tez przecierpie. Wiem że najlepiej by było gitare z fanned frets do takich celów zakupić, ale drogie to w pizdziec. Tak wiec, myślę ze uzywka do około 600F była by moim celem, mogę dołożyć ze 100 w ostateczności, ale więcej wydawać nie chcę. Wygląd? Coś na styl superstratow będzie ok, ale jestem otwarty na propozycje tak długo, jak nie jest to żaden explorer, V czy LP. Dwa hambakery bym preferował i 3 pozycyjny switch, split coil mile widziany, ale taką pierdołę sobie mogę sam w domu dorobić bo i tak pewnie będę wymieniał pipaki :D
ObrazekObrazek
Sterling JP60 blblblblblblblblbllblblblbSterling JP70 (Liquifire+Crunchlab )
Obrazek
Axe FX II Mark2

Wróć do „Jaka gitara elektryczna powyżej 1000zł”