Awatar użytkownika
gooooo
Posty: 6
Rejestracja: 27-01-2007 11:11

27-01-2007 12:48

[Gitara]
Mayones KTM2
Kupiłem uzywaną na allegro za 450zł, rodzima produkcja. Nie jst to szczyt moich marzeń ale póki co wystarcza mi w 100%. Jedyne co w niej zmienilem to zablokowałem mostek i zaekranowałem elektronikę. W najbliższym czasie myslę sie z nią udać do lutnika.

Cordoba C50
Moja pierwsza gitara- klasyk, wykonana ze sklejki więc jest bardzo lekka :D Długo trzyma strój co mnie troche dziwi, struny la bella trochę poprawiły brzmienie. Jestem do niej przywiązany bo to moja pierwsza gitara :)

Obrazek

[graty]
KORG AX3G
Jeden z tańszych multiefektów, nie bede sie rozpisywał- mój artykuł na temat tego urzadzenia znajdziecie na http://www.guitarnet.pl

Obrazek

Distortion DIY (Zrób se sam)
Właściwie to kupiony na allegro zaraz po tym jak dostałem elektryka, ja go tylko wpakowałem w obudowę

Obrazek

czego mnie poprzednio wylogowalo?
That's the way i want my rock and roll

bluegrass
Doradca
Posty: 7
Rejestracja: 26-01-2007 21:26

27-01-2007 15:52

[Gitary]
Maton EBG808TE
Autralijska lutnicza robota, moje oczko w głowie, aby ją zdobyć sprzedałem większość swoich gratów i zapożyczyłem się na amen ;) Piękne brzmienie na sucho, rewelacyjny pickup + mic, niesamowicie wygodna, rewelka.

W przyszłości pewnie dołączy do niej jakieś jumbo i być może coś jeszcze...

[Gear]
AER Compact 60
Małe, poręczne, generalnie robi dużo zamieszania.
Alesis Midiverb 2
Prosty i świetnie brzmiący efekt rackowy, reverb + delay... więcej nie trzeba
Korg DTR2000
Jako szanujący się gitarul z kiepskim słuchem trzeba mieć coś żeby nastroić instrument
Ostatnio zmieniony 25-06-2007 09:56 przez bluegrass, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
jeth
Posty: 13
Rejestracja: 26-01-2007 20:45

27-01-2007 16:58

Bez zdjęcia: tylko admira 2000fi... poobijana itd...cóż bieda w kraju... na cyfrowy aparat też nie mam;)
Ostatnio zmieniony 08-04-2007 20:53 przez jeth, łącznie zmieniany 1 raz.

mrevil
Posty: 1
Rejestracja: 28-01-2007 00:45

28-01-2007 01:06

B.C. Rich Warlock NJ
Kupiłem jakiś czas temu używaną i musiałem w niej niestety wiemienić mostek. Teraz stroi całkiem nieźle. Świetnie leży w łapie. Super wygodna (na kolanie chyba nie leży tak żadna gitara ;) ). Z wygodą podczas gry na stojąco to różnie bywa. Brzmienie powala. Dobre przetworniki. Planuje szlif progów i scalloping. Jeszcze długo nie zamierzam jej zmieniać :P

Behringer GMX 110
Przester nie najmocniejszy ale póki co mi musi wystarczyć. Procesor efektów - korzystam tylko z reverbu. Podsumowując - piec bardzo fajny ale raczej nie dla mnie - teraz kupiłbym coś innego. Również nie planuje zmiany ;)

W planach - jakiś urywający głowe distortion :P
Ostatnio zmieniony 08-04-2007 20:52 przez mrevil, łącznie zmieniany 1 raz.
Lepsze minimum z maksimum, niż maksimum z minimum.

czubakseba
Posty: 1
Rejestracja: 27-01-2007 20:05

28-01-2007 15:53

Mój sprzęt :
- Gitara Cordoba cw-6 (prezent od wujka)
-piecyk Unitra tonsil z '98 bez bramki szumów :D ale nie syczy głośno. Ma duża moc ok 50 a 75 W będzie miał

Cóż z robić grać umiem i myślę ze nawet bardzo dobrze w końcu to 6 lat się przyjaźnie z gitarą i bluesem. Jakby jaki sponsor sie znalazł na forum niech kliknie do mnie :P:P
Ostatnio zmieniony 08-04-2007 20:52 przez czubakseba, łącznie zmieniany 3 razy.
Szukam zespołu bluesowego z wielkopolski okolic Ostrowa wlkp. Krotoszyna. Mam parę utworów które się podobają.

Awatar użytkownika
ozzibi
Posty: 147
Rejestracja: 26-01-2007 20:25

28-01-2007 22:10

Czas na moją spowiedź z posiadanego sprzętu:
1. Fender Stratocaster Mexico - moja podstawa - dzięki Artowi wiem , że jest z 2000 r. Wyjątkowej jakości, najwyższej klasy egzemplarz. Kupiłem go ponad rok temu (nowe gitary od dawna mnie nie interesują). Lepszy od niejednego nowego amerykanina. Kupiłem go w komisie ponad rok temu, chociaż do niczego nie był mi potrzebny. Po prostu miłość od pierwszego wejrzenia. 2 x single + humbucking Di Marzio. Nietypowo polutowałem układ elektryczny: volume, tone, a ostatni potencjometr robi za mix, dodaje sygnał z singla przy gryfie, więc mogę czasami udawać telecastera.
2. Kolorowa. Samodział skręcony 22 lata temu na podstawie gryfu od Kubiny (podobno drugi Mayones). Korpus ala Strato wycięty z jednego kawałka klonu, pomalowana na wszystkie możliwe kolory lakierem nitro, singiel Paweł Ścierański, humbucking od Oleszkina, mostek Kahlera z mikrostrojnikami z wajhą i z siermiężną blokadą. Tyle razy szlifowałem progi, że zrobił się fretless z naturalnie wyrobionym scalopingiem. Potężne brzmienie. Obecnie na emeryturze, ale w pełni sprawna.
3. Niebieska. Kolejny samodział skręcony 5 lat temu, znowu na podstawie gryfu od Kubiny. Pełny scaloping, deska wycięta z jednego kawałka klonu, kształt własny wydumany, humbucking w puszce, jeden potencjometr, mostek hardtail. Śmiesznie mi wyszła. Ciężko się na niej gra, ale głos ma potężny.
4. Bas fretless. Najbardziej zaawansowany mój samodział. Też sprzed 5 lat. Obca jest tylko szyjka (ze starego basu Lotos), podstrunnicę wyrzeźbiłem sam z drzewa egzotycznego, korpus ala Curbow wyciąłem z 50-letniego kawałka modrzewia, jeden pickup Presto, mostek fenderowski. Bardzo szczególne brzmienie, świetny wygląd.
5. Klasyk Hokada 1/2 made in Romania. Czy wiedzieliście, ze w Rumunii robią gitary dl dzieci? Świetne brzmienie, niestety, mimo moich usilnych starań kiepsko stroi. Trudności z krótką menzurą.
6. Preamp Marshall 9004. Moje wymarzone brzmienie na wynos. Prawdziwy vintage.
7. ZOOM G2.1u . Multiefekt. Świetny do domu, do komputera (wyjście USB). Trochę gorszy na wynos, najlepiej gra pod przodami (podpinam pod JBL). Kilka miesięcy potrwało, jak ukręciłem moje, naprawdę satysfakcjonujące brzmienia. Dla mnie lepszy od PODA.
Chętnie wrzuciłbym na forum zdjęcia, jak i też próbki moich kawałków, ale nie wiem, jak to technicznie zrobić, bo jestem debilem komputerowym.

Hurra!!! Udało się wrzucić tu mojego pięciogłowego smoka. Ja to jednak jestem debil komputrowy. Sorry, Art, ale do starego posta już tego nie dołączę. To mnie przerasta.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 08-04-2007 20:44 przez ozzibi, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
minek
Posty: 38
Rejestracja: 27-01-2007 21:54

04-02-2007 23:14

Gitara: Cort x2 - chyba każdy wie co to, więc sięrozpisywać nie będę. Jak na razie mi starcza, zresztą gram dopiero rok.

Piec: Peavey Backstage - 10W do grania w domu. Nie brzmi najgorzej, wbudowany przester całkiem fajnie brzmi jeśli chodzi o riff-y, ale do solówek już nie bardzo się nadaje. Za tą cenę dobry wybór myślę.

Efekt - pożyczony - Firmy SEEA (chyba, nie znam szczegółów, piszę to, co jest na nim napisane ;p), fajne echo, można modyfikować brzmienie, w połączeniu z przesterem brzmi naprawdę fajnie.


Generalnie nie ma sięczym zanadto chwalić, jednakże starcza na ten czas.
Ostatnio zmieniony 08-04-2007 20:52 przez minek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bartek099
Posty: 2
Rejestracja: 04-02-2007 23:06

05-02-2007 02:20

Gitarki: Yamaha C70, Cort x2, i Fender Stratocaster Koa . Chyba ich nie musze opisywac, bo prawie kazdy wie co to jest:)
Efekty: DigiTech Metal Master, Exar Metal Mind.
Ostatnio zmieniony 09-04-2007 14:28 przez bartek099, łącznie zmieniany 2 razy.

tsa_member
Posty: 1
Rejestracja: 27-01-2007 01:17

15-02-2007 00:14

Gitary:
Defil - klasyk, rocznik '82 - trzymam go przez sentyment :)
Parrot (?) - akustyk, jakaś chińska produkcja
[b]Flying V (v2) - SwiftMusicLondon -[/b] świetna gitarka z Angli - za śmieszne pieniądze...
Flame/Mayones KTM-2 - rodzima produkcja :)

Wzmacniacz - Marshall 15DFX - świetny sprzęt jak na swoją kategorię watową :) za niedługo zamieniony będzie na Voxa (oby:)

do tego Marshall - Jackhammer JH-1 (razem z piecem bardzo udany duet) i ProSeries2 Wah by Morley - świetna kaczucha :)
Ostatnio zmieniony 08-04-2007 20:51 przez tsa_member, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Chasdiel
Doradca
Posty: 34
Rejestracja: 28-01-2007 17:58

18-02-2007 09:41

ja mam cos takiego:
Gitary

Fender Stratocaster (Japoński) z ok. 92' z 3 singlami- 2 YJM i 1 texas special; gitara raczej po wielu przeróbkach... m.in. ze skalopingiem
† Gitara akustyczna Durango [nie pytajcie, to była moja pierwszaq gitara]

Wzmacniacz - Laney TF 300 - w sumie to dosyć przeciętny wzmacniacz...ale póki co jest
Efekt - Boss GT 8
Ostatnio zmieniony 08-04-2007 20:50 przez Chasdiel, łącznie zmieniany 1 raz.
Per aspera ad Astra.

Jak coś to udzielam lekcji gry na gitarze:)

Awatar użytkownika
arecslay
Posty: 5
Rejestracja: 31-01-2007 22:47

21-02-2007 22:41

hmm... to może się dołączę... ]:->

GITARY ELEKTRYCZNE:

- Defil Aster (hehe, sentyment)
- Mayones Flame EXG 7 (złooo!)

Wzmacniacze:

- Laney Linebacker 30 W
- Hughes & Kettner Vortex Black Series 100 W head z footswitchem
- Laney Pro-Linebacker Reverb 50 W head) (50 W ale daje nieźle :p )

Efekty:

- Przester Marshall JH-1 The Jackhammer

W niedalekiej przyszłości planuję zakup nowej kolumny i jakieś efekty (sam jeszcze nie wiem co :p

+ wszystkie gitarowe duperele na które wydaję tyle kasy, że sam sobie się dziwie...

...to chyba tyle... ]:->
Ostatnio zmieniony 15-11-2007 13:59 przez arecslay, łącznie zmieniany 4 razy.

Vixid
Posty: 1
Rejestracja: 02-03-2007 11:51

02-03-2007 12:14

Ja mam :


[b]Gitare Elektryczna typu SG, Sanic TR-2V/S Greg Bennett DES GN, [/b]



Piec gitarowy: Marshall MG HDFX ( 100W na wyjsciu) + kolumna Marshall MG


Gitara akustyczna: 12 strunowy ephiphone (wkrotce), gitara akystyczna 6 strunowa rosyjska
Ostatnio zmieniony 08-04-2007 20:48 przez Vixid, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Monk
Posty: 12
Rejestracja: 14-02-2007 14:53

05-03-2007 02:30

No to nadszedł czas na mnie.
#Gitara
Posiadam pięknego Washburn-a X10. Nie będę się rozpisywał o technicznych parametrach wiesła bo to sobie każdy może przeczytać na innych stronach. Powiem tylko, że gra się bardzo dobrze, i że "leży" nieźle. Polecam każdemu zaczynającemu przygodę z elektrykiem.
Oto moje cudo:
Obrazek
#Piec
Do tego piecyk Wasburn 15W. Nic specjalnego, ale jest i już...:)
Obrazek
#Efekty
Rocktron Metal Planet. Genialny efekt :)
ZOOM G1X. Jeden z tańszych procesorów (około 300 złociszy), ale na początek kariery do domu pasuje idealnie.
Obrazek
Ponad to mam jeszcze Ibanez DS-7 Distortion, ale rzadko go używam.
#Inne
Używam strun D'Addario 0.10-0.46, kostek Dunlop Tortex (0.88) i (1.00) oraz kabli PROEL.

Podsumowując, sprzęt bardzo przeciętny, ale do domu dla początkującego w sam raz. Cieszę się z tego co mam :)
Ostatnio zmieniony 15-01-2008 16:35 przez Monk, łącznie zmieniany 7 razy.
Vintage V100MRPGM ICON Lemon Drop
http://www.myspace.com/sicmonk

Awatar użytkownika
psycho14
Posty: 1
Rejestracja: 13-02-2007 17:56

05-03-2007 16:59

Gitara elektryczna:
Squier Standart Fat Strat (przyzwoita jak na swoją cenę).
Wzmacniacz:
Line 6 Spider III 15 (też całkiem niezły).
Gitara akustyczna:
Tenson (plastikowy tył korpusu, lekka, łądnie wygląda, z brzmieniem już trochę gorzej).
Gitara klsyczna:
Defil (duma i chwała, rok produkcji: 1979, metalowe struny choć słyszałem opinie że gryf powinien się przez to już dawno złożyć, znakomite brzmienie, korpus zaczyna się zapadać)
Ostatnio zmieniony 08-04-2007 20:47 przez psycho14, łącznie zmieniany 1 raz.

niewinny
Posty: 2
Rejestracja: 25-02-2007 12:01

07-03-2007 13:55

Washburn X 20 MGY
Marshall MG 15 CD
no i akustyk to podstawa - jakis cornett za 450zl:)
Ostatnio zmieniony 08-04-2007 20:47 przez niewinny, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
feanor
Posty: 30
Rejestracja: 13-02-2007 14:09

07-03-2007 22:39

GITARKA:

do niedawnaLutnicza kopia Ibaneza, dostałem za śmieszną kasę a naprawdę przyzwoita gitarka,gryfik szczuplutki,staly most, jasny wyrównany sound:) ale niestety sprzedalem bo na nowa potrzebowalem kase:/

teraz już Cort EVL K4 z obniżonym siodłem, o tej gitrze to można w sumie na stronkach poczytać ale od siebie dodam że do metalu baardzo fajna:)

EFEKTY:

do niedawna jakiś beznadziejny FAB overdrive którego dożuciłem gratis do gitarki

teraz Boss MT2, no tu nie musze chyba tlumaczyc....

WZMAK:

Laney HCM15R całkiem miły piecyk do domu i małą próbę, ma tam wbudowany Crunch,całkiem przyjemny,aczkolwiek może trochę za ciepły jak dla mnie,troche ''santanowy'',no i reverb sprężynowy który nie robi rewelacji....

W PLANACH:

Efekt Korg AX5G

W SUMIE

Sprzęcik przeciętny,nie ma sie czym specjalnie chwalic,ale jak na warunki domowo amatorskie można ukręcić naprawdę ładne brzmienie które mnie osobiście satysfakcjonuje:)
Ostatnio zmieniony 08-04-2007 20:46 przez feanor, łącznie zmieniany 1 raz.
Epiphone G400 cherry :)
Obrazek

Azgaroth

06-04-2007 03:32

To ja się też pochwalę.

Gitary:
-PRS Custom 24
-Jackson WRMG Warriora zmienionych przystawkach z EMG Hz na EMG 81

Wzmacniacze:
-Laney VH100R- lampowy potwór na którym można wyciągnąc wszystko. Od delikatnego jazzu , przez bluesowy crunch, rock, hard rock, fusion, aż to totalnego deathu i grindcora :P
-Crate GT1200H - glowa tranzystorowa idealna do przesterowanych brzmień. Jeden z niewielu tranzystorów które nie sypią piachem na większych glośnościach i daje naprawde solidne i okrągle brzmienie na przesterze.

Zdjęcie już niedlugo wrzucę... jak zrobię :P

W szczególnosci skupię sie na PRS Custom 24. Mój największy skarb :D

ART: Zapraszamy do rejestracji i wrzucenia foty tego PRSa.
Ostatnio zmieniony 08-04-2007 20:41 przez Azgaroth, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
rainer
Posty: 5
Rejestracja: 19-02-2007 12:12

06-04-2007 10:25

Lutnicza kopia strata - kupiłem ją na allegro za 250 zł . Poza tym że ma źle nabite progi i akcja jest dość wysoka ( ale mi nie przeszkadza ) to bardzo fajna jest .
Ostatnio zmieniony 08-04-2007 20:37 przez rainer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zielonerajtuzki
Posty: 85
Rejestracja: 13-03-2007 18:09

08-04-2007 19:13

To teraz ja się pochwale swoi sprzętem:

Obrazek Obrazek
:idea: Pierwsza gitarka: cordoba :idea: Potem przyszedł czas na elektryka - J&D EG7F

Obrazek Obrazek
:idea: Pierwszy wzmacniacz: Mega Amp PL10 :idea: Multiefekt ZOOM 505II

Obrazek Obrazek
:idea: Drugi wzmacniacz: Laney HCM 30R Hard Core Max :idea: Efekt: BOOS DS-2 turbodistortion

Obrazek Obrazek
:idea: I inne: Metro- tuner Cherub WMT-555C :idea: Słuchawki Thomson Hed450

Art: pozwoliłem sobie poprawić - strasznie dużo zdjęć i mało tekstu, trochę niewygodna nawigacja. Na przyszłość prosiłbym trochę więcej tekstu, a zdjęcia własne i mniejszego formatu.
Ostatnio zmieniony 08-04-2007 20:36 przez zielonerajtuzki, łącznie zmieniany 4 razy.
Religia to opium dla mas.

Obrazek

woker182
Posty: 1
Rejestracja: 08-04-2007 18:28

08-04-2007 19:14

No ja przy was to trochu blado wypadam... :)

Gitara Stagg S-350

21 Progów, 3 Single, poprostu strat
Obrazek
Do tej pory byłem pewny, że coś nie tak jest z moją techniką grania, bo w mocniejszych piosenkach (czyli w większości jakie gram) brzmiało to dość nieciekawie, kombinowałem nad tym trochę, ale ostatnio doczytałem, że ta gitara bardziej nadaję się do bluesa albo jazzu... To sobie wybrałem ^^ W utworkach słabszych prezentuje się bardzo dobrze, być może pod lepszym piecem byłoby o wiele ciekawiej. Ostatnio jeszcze zachciało mi się głębszego brzmienia i poprosiłem kolesia w sklepie o grubsze struny... sprzedał mi gibsony do akustyka i teraz to to się nadaję ale do grania pop rocka ^^.

Piec Stagg Ca10
Obrazek
Moc 12 watt, wbudowany przester (drive)
Piec... na początku wydawał się dobry, teraz już mi przeszło, coraz bardziej przeszkadza choć z czasem nauczyłem się go jakoś porządnie ustawić. Kanał czysty przyzwoity początkującemu pewnie nie będzie przeszkadzał, przesterowany też niezły aczkolwiek przy podkręcaniu głośności są już duże problemy.

Stroik ten sam co kolega wyżej.

Reasumując sprzęt do zmiany, zastanawiam się teraz co kupić... Gitara raczej jeszcze zostanie, a co do pieca zastanawiam się nad Fenderem albo Marshallem (100 watt). W grę wchodzą Fender FM 212 R lub Marshall MG 100 (ew 250) dfx. Czytałem, że Peavey Bandit prezentuję się lepiej od tych, mieliście może z nimi jakąś styczność?
Ostatnio zmieniony 08-04-2007 20:35 przez woker182, łącznie zmieniany 1 raz.

Traucer
Posty: 1
Rejestracja: 29-01-2007 20:58

10-04-2007 19:44

Hmmm moze i ja cos napisze ... o moim sprzęciku ... Sorki za slabe jakościowo zdjecie, ale cóz... telefonem robione przy sztucznym oświewtleniu ...;/

Gitara - Cort x2

Obrazek

Gitara jak narazie dobrze mi słoży :D Tremplo bardzo dobrze trzyma strój. Wygodny gryf , cięzkie brzmienie i wogóle spoko :D pokrętło TONU jest bardzo mocno wpływa na barwe dzwięku dzieki czemu gitara jest bardzo universalna brzmieniowo :D

Wmacniacz - Kostum DART 10FX
Obrazek

Wmacniacz bardzo ciekawy i sympatycznie gada :D Wg. producenta 10 wat ... naprawde kolo 25 watów ( porównywalem z innymi 25 watowymi piecykami ) hmm pozatym na wmaku tez tyle pisze :D głośnik 6,5 troche maly ale ujdzie :D. Piecyk w domowych warunkach spełnia swoją role w 100 %, posiada przester - LEAD oraz 2 efekty DEALY i REVERB ale malo je używam.

A to jak wygladają razem :D
Obrazek

Ogólnie zestawik wg. mnie ciekawy dla początkującego :D i moge go z czystym sumieniem polecić :D No ale chwalić się niema czym ... moze za pare lat jak wygram w totolotka ( planuje za rok, 2 miesiące i 6 dni wygrac .... :) ) to moze kupie sobie jakiegos gibsona ale jak narazie na tym sprzecie można spokojnie ćwiczyc :D

shovel
Posty: 1
Rejestracja: 21-04-2007 11:56

21-04-2007 12:03

mój sprzęt:
elektro-akustyk Ovation Legend 1617 z 1979 r (A-bracing)
elektro-akustyk Crafter ED-50-CEQ (gdyby nie układ shadowa to by to była naprawdę dobra gitara)
akustyk Yamaha FG-411s12 - 12 strunowa
2 klasyki Hohnera - HC06 - w tym jeden na sprzedaż
Elvira klasyczna
Defil klasyczny

nie mam (jeszcze) pieca, chcę AER'a 60

Awatar użytkownika
nev555
Posty: 51
Rejestracja: 10-04-2007 11:33

06-05-2007 19:46

To ja coś o moich dzieciach.

Epiphone Sheraton II-skromna nazwa:)
gitara z moim wymarzonym brzmieniem (jak gdzieś znalazłem w opisie:soczyste i okrągłe), nawet całkiem fajnie spisuje się na przesterze ale raczej delikatnym.

Durango MG-006-jakby ktoś pytał to gitara klasyczna.
Kupiłem ją nówkę z parę lat temu no i widać że mam już ją te parę lat. Porysowana okrótnie, gryf lekko wygięty. Najlepiej brzmiała,na strunach które były na niej założone przez te pierwsze 4 lata, ostatnio założyłem D'addario pro arte to jakoś zbladła.

Fender Roc Rro 700-piecyk też bardzo w porządku z pięknym cleanem i powiedzmy że całkiem przyjemnym przesterem. Bez zbędnych wodotrysków.

Boss DF-2-fajny przesterek z funkcją feedback, z reguły używam go jako dopalacza.

Boss CS-3-dla ludzi lubiących grać solówki na czystym (dla mnie), ciekawie zmienia dynamikę brzmienia.

Behringer X V-Amp-pierwszy mój multiefekt, który niestety mam do dziś. Powinni go w biedronce dorzucać do ziemniaków:)
Ogólnie nie jest tak źle ale rozglądam się teraz za czymś innym.

Moje byłe dzieci:
Gitara chyba Duke bo nie było nazwy na głowce a ja byłem chyba 20 właścicielem. Jak kiedyś widziałem że jakiś koleś na allegro chciał to sprzedać za 1000 zł
to myślałem że z krzesła spadnę.
Zak Pro Line Proffesional-gdybym miał więcej miejsca w mieszkaniu to bym go nie sprzedał.
Ostatnio zmieniony 12-07-2007 13:17 przez nev555, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Epiphone Sheraton II

Alzurin
Posty: 2
Rejestracja: 24-04-2007 20:43

22-05-2007 21:19

Nom, to ja sobie brzdynkole na:

[ESP LTD KH-603 (kształt LP) EMG 81 , klucze ESP, oryginalny floyd (trzyma strój tydzień lub nawet dwa zależy od użytku wajchy:)) , zajebiste progi, mój ideał:)

Richwood chyba CR19A (chyba) całkeim porządny akustyk:)

Zoom G7.1ut (multiefek na lampie, całkiem przyzwoity praktycznie wszytko o czym można sobie pomyśleć i wiecej)

Boss Metal Zone MT-2[/b] (całkiem całkiem ale przester z Zooma lepszy jak sie dobrze ustawi)

[b]Marshal 15DFX


W planach:

Marshal (combo) TSL602

Jakis ognisty (flamowaty) siedmiostrunowiec

a w razie nagłego przypływu gotówki (ciekawe skąd??:P) Gibson LP Standard 60's neck taki pomarańczowy albo cóś:P

:)

ginnie
Posty: 1
Rejestracja: 14-06-2007 18:09

15-06-2007 15:30

Dla czystej formalności powiem, że mam gitarę klasyczną Stagg C542. I nie ma tu mowy o chwaleniu się bo nie ma czym :D

Jak się trochę dorobię i nauczę pożądnie grać to kupię sobię jakiegoś akustyka, jednak narazie... narazie to tylko mażenia...
Epiphone LP Special II LH
Obrazek

Awatar użytkownika
filip
Posty: 1
Rejestracja: 16-06-2007 10:50

16-06-2007 12:10

Witam... dołączę do tematu...

Bc rich NJ assasin - świetna gitarka przesiadłem sie z bc rich worlock seria bronze którego mi skradli.... i właściwie na dobre mi to wyszło bo różnica pomiędzy bronze a NJ to przepaść... choć worlock prezentuje sie ciekawie jak chodzi o wygląd...

Randall RH150 z serii g3 + paka randalla 4x12 na głośniczkach celestion saventy 80, w zasadzie świeży zakup jeszcze konkretnie nie ograłem pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne ale trzeba sprzęt przetestować w boju tzn. na koncertach.
Po zakupie przeczytałem gdzieś opinie że te piecyki są dość awaryjne co mnie martwi...

Boss Metal Zone MT-2 - pewnie wszystkim znany... z obecnym piecem nie będę go używał nawet przy zerowym basie zbyt dudnił (jak dla mnie przesada) a przester z piecyka spisuje się ok.. kostkę jednak zachowam bo w połączeniu z większością słabszych piecyków na jakich było mi dane pograć spisywała sie całkiem dobrze ;-)
Pozdrawiam...

michaelkirk
Posty: 1
Rejestracja: 13-06-2007 20:58

17-06-2007 01:39

ja mam stagga i300lh.myslę że jeszcze z rok na nim pogram jak zakupie przetwornik merlina!:)jeśli chodzi o piecyk to laney hcm15r!!mam go 3 miechy i jak narazie dobrze się sprawuje.mam jeszcze kostke bechringera ale z niej nie korzystam.wolę pożyczonego digitecha rp50!!!

Awatar użytkownika
oleQ
Posty: 2
Rejestracja: 06-07-2007 22:33

07-07-2007 22:13

Czołem ;]

To mój pierwszy post na forum, więc przedstawie siebie i sprzęt. Ekhem... A, więc jestem oleQ i z nicku i z imienia. Gram od około 2 miesięcy. Zacząłem od razu od elektryka, bo akustyki źle mi się kojarzyły (siostry, benedykt i niebolot :).

Moja gitarra to CORT M-200
Obrazek

Obrazek

używam wzmacniacza ROLAND MICRO CUBE
Obrazek

mam jeszcze tuner Intelli IMT102
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Zaworov
Stara Gwardia
Posty: 96
Rejestracja: 27-01-2007 13:16

08-07-2007 23:41

No to ja też w takim razie się zaprezentuję.

1. Gitara klasyczna Admira Malaga.


Obrazek

Pięknie gra (o ile zmieniam na bieżąco struny). Właściwie nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. Poczyniłem na niej pierwsze gitarowe kroki i było mi dobrym, wiernym kompanem. Miała być niedawno sprzedana, ale rodziciele w ramach sprzeciwu kupili ją ode mnie. "Jedna gitara klasyczna w domu być musi!".
Niestety jest obita przez kolczugę, w której grał mój kumpel. Nie pomyślał, żeby ją zdjąć. Ech.

2. Kopia strata


Obrazek

Byłem młody i głupi. Znalazłem ogłoszenie w anonsach i jak głupi pomknąłem go Gdańska w celu jej ogrania. Wtedy wydawała mi się arcydziełem roboty lutniczej. Dzisiaj wariuję przez ohydny dźwięk sklejki z której jest ona skonstruowana. Cóż, robota małych, azjatyckich rączek.
Jakie plusy? Jest na serio ładna. Piękny kawał klonu na gryf (nienawidzę stratów z palisandrową podstrunnicą! Fuj!). Fajnie wygląda powieszona na ścianie.
No i klucze. Chyba najwięcej warte w tym wiośle ;)

3.Behringer GMX210

Obrazek

Był tanio. Kupiłem i... nie żałuję :) Ma chłopak moc. Wbudowany przester jest w pytkę. Tak samo tych "99" efektów, ale ważne, że same głośniki dobrze grają. Kostkę się dokupi i będzie pięknie, ładnie.

4. Metronom Korga MA-30

Obrazek

Spełnia swoją powinność. Cóż więcej pisać? Wpieprza mnie tylko, że jak podepnę doń słuchawki to dźwięk mam tylko w jednej.
ObrazekObrazek Obrazek
Anonimowa kopia strata + PoD + Admira Malaga

Wróć do „Wasz sprzęt”