Little Gi
Doradca
Posty: 147
Rejestracja: 22-01-2008 14:26

30-03-2014 00:07

Witajcie.
Czy korzystacie z lata, uczestnicząc np. w warsztatach muzycznych?
Czy warto? Jeśli tak, co wam się najbardziej podoba, a czego np. jest za mało - czego oczekujecie?
Wielkie dzięki za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie.
KM.

Awatar użytkownika
GitarzysciPL
Administrator
Posty: 659
Rejestracja: 26-01-2007 19:28

30-03-2014 20:55

=> Katalog Muzyczny - dodaj swój profil lub stronę
=> Sklepy Muzyczne - ranking sklepów muzycznych - sprawdź sklep zanim kupisz!!!

Little Gi
Doradca
Posty: 147
Rejestracja: 22-01-2008 14:26

31-03-2014 10:30

Dzięki :), ale nie pytam o to, jakie są warsztaty, tylko czy użytkownicy tego forum z nich korzystają, jeżdżą, czego oczekują, itp. ;)

Awatar użytkownika
RiffingMan
Doradca
Posty: 487
Rejestracja: 28-05-2011 21:56

31-03-2014 14:11

W 2012 byłem w Muzycznej Owczarni na warsztatach letnich, na I turze. Pojechałem jako zupełny głąb, a wróciłem ustawiony do pionu. Podziękowania za to należą się panu Rafałowi Pankowi i panu Adamowi Herbowskiemu. Poza tym dużo nauczyłem się od pana Leszka Cichońskiego, pana Jacka Królika i oczywiście pana Marka Radulego. Nie uczęszczałem w prawdzie na zajęcia basu, ale jak zobaczyłem pana Wojtka Pilichowskiego na scenie... WOW! Cóż za wirtuozeria, cóż za klang! Także wykład pana Wojtka Olszaka mi dużo dał. Jeśli ktoś ma w planach nagrać płytę, niech lepiej posłucha rad pana Olszaka. Ale jeszcze nie przeszedłem do sedna sprawy. Przed warsztatami nie wiedziałem co to półton, czyli nic z teorii, zero, zupełna pustka. Na właściwą drogę naprowadził mnie pan Adrian Maruszczyk, który prowadził zajęcia z teorii muzyki. Jak bardzo się cieszę, że na nie uczęszczałem, jak bardzo jestem wdzięczny! A teraz wisienka na torcie. Wykład pana Piotra Wójcickiego, promujący książkę "Szkoła Gitarowej Improwizacji". Stokrotne dzięki, cóż za przełom w moim życiu, to zmieniło zupełnie wszystko! Po warsztatach zabrałem się za analizę moich notatek z zajęć pana Maruszczyka, notatek z wykładu oraz książki pana Wójcickiego i... kto czytał moje posty na tym forum, ten wie na jakim poziomie w teorii muzyki jestem w tej chwili. :)

Cóż mogę więcej powiedzieć... Kto nie był na warsztatach Muzycznej Owczarni w Jaworkach k. Szczawnicy, niech się zapisuje, póki jeszcze miejsca są!

P.S. Przepraszam jeśli kogoś pominąłem, ale było tam tylu wspaniałych muzyków, że aż ciężko wszystkich wypisać. Dziękuję im wszystkim!
Praktyka > Teoria > Sprzęt
Służę pomocą w zrozumieniu teorii muzyki, wystarczy wysłać prywatną wiadomość.

Little Gi
Doradca
Posty: 147
Rejestracja: 22-01-2008 14:26

02-04-2014 03:18

Gratuluję sukcesów :) Taak..Owczarnia :) Ja osobiście śledziłam i uczestniczyłam w warsztatach prowadzonych przez L. Cichońskiego, M. Raduli, A. Lesickiego, J. Konefała czy Jacka Królika. Najczęściej bywałam w Bolesławcu - niezapomniane przeżycia za każdym razem gwarantowane, a informacje zdobywane na lata pracy i ćwiczeń.
Przy okazji zapraszam na warsztaty muzyczne do Kruszyna (5-15 sierpnia), które będę mieć przyjemność także prowadzić. W szczególności zapraszam początkujących gitarzystów elektrycznych, akustycznych, klasycznych.
Doskonałą atmosfera gwarantowana, dużo nauki, a jeszcze więcej grania! Zapraszam.

Już w ten weekend (4-6.04) doskonała okazja do skorzystania z bezpłatnych konsultacji gitarowych w Mosinie (k.Poznania), które z gitarzystami poprowadzą: Marek Raduli, Jacek Jaguś.

Serdecznie polecam!

KM

Awatar użytkownika
GitarzysciPL
Administrator
Posty: 659
Rejestracja: 26-01-2007 19:28

02-04-2014 12:28

@little gi
prosze podeslac info na redakcja@gitarzysci.pl to wrzucimy newsa na ta strone pozdr
=> Katalog Muzyczny - dodaj swój profil lub stronę
=> Sklepy Muzyczne - ranking sklepów muzycznych - sprawdź sklep zanim kupisz!!!

Wróć do „Warsztaty gitarowe / Szkoły gitarowe”