Awatar użytkownika
Izzy
Posty: 38
Rejestracja: 21-02-2013 22:33

31-07-2013 11:17

Witam

Gram zaledwie 3-4 miesiące,i postanowiłem sobie kupić Fendera Standard Strata MiM.Jedyny problem w tym,że bluesik,nieco lżeszy rock itp. są bliskie mojemu serduszku,ale w przyszłości chciałbum też grać metal, i to nie a la Iron Maiden,żeby nie było.Moją uwagę przykuły te PickUpy.Chciałbym tylko wiedzieć,będzie to efekt tylko dość marnej symulacji przwdziwych hamów,czy moja gitara z tym czymś wyciągnie Szlejerka jak z prawdziwych humbuckerów...Poza tym,jest jescze kwestia czy muszę kupować 1 czy cały set,jeśli już z waszych komentów wynikłoby,że efekt tego jest dobry.Ale jeśłi się okaże,że single nie dadzą mi wystarczająco dużo mocy ,to żeby nie otwierać tematu,znacie jakieś dobre wiosła do 1200zł dostęne w opcji leworęcznej???

Z góry dzięki.
|Yamaha C30M|Fender Standard Strat MiM|Seydel Session Steel|

vinta9e
Posty: 748
Rejestracja: 12-02-2010 13:48

31-07-2013 19:25

Izzy pisze:chciałbum też grać metal, i to nie a la Iron Maiden,żeby nie było.Moją uwagę przykuły te PickUpy.Chciałbym tylko wiedzieć,będzie to efekt tylko dość marnej symulacji przwdziwych hamów,czy moja gitara z tym czymś wyciągnie Szlejerka jak z prawdziwych humbuckerów


Jeśli chcesz porządnie przyłoić, to nastaw się raczej na pełnowymiarowego humbuckera pod mostem. Te w formie singla też są fajne, ale to nie to samo co full-size. Z drugiej strony, jeśli umiesz grać i masz odpowiedni wzmak, to i na wąskim sobie poradzisz.
gg: 7450270

Awatar użytkownika
Izzy
Posty: 38
Rejestracja: 21-02-2013 22:33

02-08-2013 14:27

vinta9e pisze:
Izzy pisze:chciałbum też grać metal, i to nie a la Iron Maiden,żeby nie było.Moją uwagę przykuły te PickUpy.Chciałbym tylko wiedzieć,będzie to efekt tylko dość marnej symulacji przwdziwych hamów,czy moja gitara z tym czymś wyciągnie Szlejerka jak z prawdziwych humbuckerów


Jeśli chcesz porządnie przyłoić, to nastaw się raczej na pełnowymiarowego humbuckera pod mostem. Te w formie singla też są fajne, ale to nie to samo co full-size. Z drugiej strony, jeśli umiesz grać i masz odpowiedni wzmak, to i na wąskim sobie poradzisz.


Faktycznie nawet przy 3 singlach różnica jest aż tak wyczuwalna? A i jak nawet na wąskich sobie poradze to w sensie hambach czy singlach?

Wróć do „Przetworniki”