nwalonytony
Posty: 12
Rejestracja: 17-01-2014 13:32

17-01-2014 13:40

Witam,
Mam prośbę o potwierdzenie (przez znawców) autentyczności gitary z poniższej aukcji
http://allegro.pl/fender-stratocaster-1 ... 52915.html

Widziałem zdjęć kilku tych gitar, ale nigdzie sygnatury logo w kolorze brown?

Prośba o pomoc
Obrazek

Awatar użytkownika
losswistakos
Posty: 369
Rejestracja: 28-05-2011 22:00

17-01-2014 15:07

Prawdopodobnie autentyczna, ale nie wiem, czy za taką cenę opłacalna.

Squiery produkowane były w USA tylko przez 2 lata, jedynie za sprawą przebudowy fabryki w meksyku.
Stąd moje przypuszczenie, że niczym nie różnią się od meksykańskich Squierów (które można nabyć taniej).
Po prostu z racji przebudowy fabryki, prace przeniesiono do innej :>
Z artykułów na forach zagranicznych wynika, że most i klucze w tych Squierach USA są słabej jakości i wymagają wymiany. Sporo osób narzeka również na przetworniki.

Moim zdaniem, o ile nie patrzysz na niego z perspektywy czysto kolekcjonerskiej (był on w końcu produkowany tylko przez 2 lata, nie? :P), to nie jest on jako-tako wart uwagi.
Lepiej poszukać używanego Fendera MiM, które powinny się zaczynać od 1300/1400 złotych (Ci, co chcą więcej, najwyraźniej poupadali na głowy :P)

Mam nadzieję, że jakoś pomogłem.

Pozdrawiam

!!!!!! EDIT: Zaiste brązowe logo zaczęło mnie zastanawiać. (przepraszam, nie doczytałem najwyraźniej)
Fender Standard Stratocaster +Marshall JCM 2000 - DSL 401
charlietheunicorn pisze:Typowy no life, co swoją reputację próbuje podbudować w internecie.

nwalonytony
Posty: 12
Rejestracja: 17-01-2014 13:32

17-01-2014 20:43

Wszedzie daja informacje ze w USA squiery produkowanw byly po sfajczeniu fabryki w japoni?
A meksykanskie peodukowane byly dopiero pozniej? Wiec jak to w koncu z tyli USEjowymi squierami bylo. Ponoc
Produkowane byly w fabryce Corona zajmujaca sie Customami? Mowa rowniez ze materialy
Do produkcji to te same materialy z ktorych montowani fndery standardy w tym okresie? i produkowane byly tylko przez pol roku 89. Prosze o sprostowania?
Obrazek

Wróć do „Jaka gitara elektryczna powyżej 1000zł”