Awatar użytkownika
Kubagd4c55
Posty: 43
Rejestracja: 01-02-2014 19:20

30-05-2014 18:29

Gitara klasyczna Yamaha C-30M


Model C-30M - idealny nie tylko dla początkujących. Za taką cenę to najlepszy wybór dla świeżo upieczonego muzyka. Sprzęt ma rok i przez ten czas nie był bardzo eksploatowany. Gitarzyści rozpoczynający przygodę z muzyką powinni być zadowoleni ze względu na nylonowe struny ( po dłuższej grze palce nie bolą tak jak w przypadku gitary akustycznej gdzie do czynienia mamy ze strunami metalowymi ), oprócz tego ładne brzmienie i nienaganny wygląd. Stan gitary jest wręcz idealny ( przez długi czas leżała w pokrowcu ). Sprzedaję, ponieważ przerzuciłem się poziom wyżej na akustyka. Cena gitary jest naprawdę atrakcyjna - daje 100% gwarancji, że sprzęt okaże się właściwy. Inaczej jest w przypadku kiedy decydujemy się na zakup instrumentu w cenie około 100-150 zł, niestety ale najczęściej bywa tak, że wydając pieniądze przysporzymy sobie więcej nerwów niż radości z gry. Tanie gitary bardzo często się rozlatują, a nauka gry na nich powoduje, że nabieramy złych nawyków, których potem trudno się wyzbyć. Przed zakupem tej gitary odwiedziłem sporo sklepów muzycznych, poznałem wiele opinii. W 90% przepadków polecano mi ten sprzęt i słusznie bo naprawdę się sprawdził. Gitara klasyczna pomoże w wyrobieniu techniki, przyzwyczai palce do gry, to idealny start dla początkujących.


kontakt: kaku63@poczta.onet.pl

Wróć do „Sprzedam (Gitary akustyczne i klasyczne)”