WujekDave
Posty: 13
Rejestracja: 18-11-2012 11:08

15-12-2012 14:32

Witajcie.
Zamierzam kupić Yamahę f310P (pomimo że jestem leworęczny). Chciałbym aby wypowiedział się ktoś na temat sklepu AdaMusic, gdzie ta właśnie gitarka jest tutaj: http://www.adamusic.pl/gitara_yamaha_folk_f310p_kolor_tobacco_sunburst,p57439.html

Myślę, że kupno gitarki w tym sklepie to nie będzie aż tak zły wybór, ponieważ oferują sprawdzenie gitary przez lutnika.

Jeżeli AdaMusic to nie wypał, to bardzo bym prosił o polecenie jakiegoś sklepu z wiosłami (tak żebym znalazł f310p) w Poznaniu (blisko dworca głównego np. Browar na Półwiejskiej)

@Edit: Ze względu na to iż to będzie moja pierwsza gitara w życiu, chciałbym abyście polecili mi jeszcze jakiś stroik. Nie wiem czy stroik elektroniczny będzie dobrym wyborem, czy może lepiej uczyć się stroić na kamertonerze dmuchanym, który jest w zestawie z gitarą
Obrazek

Awatar użytkownika
Klawiszowiec
Posty: 1346
Rejestracja: 06-02-2012 19:11

15-12-2012 15:53

ta Yamaha jest prostą i powtarzalną gitarą, więc obojętnie w jakim sklepie kupisz,
wiadomo - spojrzenie lutnika daje klientowi psychologiczny spokój, wątpię by chciało mu się grzebać w takiej taniej gitarze, programik AP Tuner i dmuchawka wystarczy - jeżeli sama będzie stroić,
potem dla wygody możesz o Clipsie pomyśleć,
Classic Vibe 50 Ltd Candy Apple Red, Yamaha THR10 kremowa, Yamaha F310,

Awatar użytkownika
jechanek
Posty: 118
Rejestracja: 13-09-2011 12:40

15-12-2012 16:12

nie ten dział. Poza tym sklep godny polecenia
Obrazek
| Epiphone Les Paul Custom KOREA | Squier Stratocaster | Dowina GAC555 |
| Fender Mustang II

WujekDave
Posty: 13
Rejestracja: 18-11-2012 11:08

15-12-2012 21:42

Klawiszowiec pisze:ta Yamaha jest prostą i powtarzalną gitarą, więc obojętnie w jakim sklepie kupisz,
wiadomo - spojrzenie lutnika daje klientowi psychologiczny spokój, wątpię by chciało mu się grzebać w takiej taniej gitarze, programik AP Tuner i dmuchawka wystarczy - jeżeli sama będzie stroić,
potem dla wygody możesz o Clipsie pomyśleć,


Dzięki :) a co to ten Clips?
Obrazek

Awatar użytkownika
Klawiszowiec
Posty: 1346
Rejestracja: 06-02-2012 19:11

15-12-2012 21:52

Classic Vibe 50 Ltd Candy Apple Red, Yamaha THR10 kremowa, Yamaha F310,

Jacek0x
Posty: 9
Rejestracja: 08-05-2011 11:04

26-12-2012 13:43

Sam planuję zakup w AdaMusic - daj znać, jak wrażenia po zakupie (od strony obsługi i podejścia do klienta)

Aktualnie trochę się zraziłem, bo kontakt z nimi jest gorzej niż tragiczny. Odpowiedzi na wiadomości e-mail po 3 dniach lub w ogóle brak, nieodbierany telefon.
Gdy w końcu udało mi się dodzwonić, pytanie o dostępność gitary - nie ma i nie potrafią określić, kiedy będzie, ale do jutra będą wiedzieli, zapisują mój numer i obiecują oddzwonić - oczywiście cisza, dzwonię kolejny raz po tygodniu - ta sama historia, za kolejnym razem wyznaję, że z powodu tego ciągłego oczekiwania jestem już 2 miesiące bez gitary i że jest to trochę dyskomfort, pani obiecała, że "szef" się odezwie i wszystko szczegółowo wyjaśni... zgadnijcie?

Niemniej nie mam żalu, cierpliwy jestem i mam nadzieję, że to z powodu ilości pracy i klientów w okresie przedświątecznym i że sklep okaże się "killerem" na rynku, bo ciągle zamierzam kupić właśnie u nich.
Obrazek

Furch S40-cm-cut

Wróć do „Gitary akustyczne i klasyczne”