VIRDUI
Posty: 4
Rejestracja: 06-01-2018 11:32

26-01-2018 21:49

Szukajac gitary na początek mojej przygody znalazłem takie ogłoszenie https://www.olx.pl/oferta/gitara-elektr ... c76c1eab7b może ktoś się wypowiedzieć o tym modelu jak i o konkretnie tej gitarze? Chodzi mi o to czy jest warta tej ceny i czy nie widać jakiś uszkodzeń których osoba nie znająca się jakoś super na gitarach może nie zauważyć. Możecie również napisać jakieś porady na co zwracać uwagę przy sprawdzaniu stanu gitary przy jej kupowaniu. Z góry dziekuje.

Awatar użytkownika
Tipereth
Moderator
Posty: 815
Rejestracja: 16-07-2011 20:53

27-01-2018 01:50

To jest dobra gitara na początek i nie widzę żadnych uszkodzeń. Tylko jest jedno "ale". Ten sam model, tylko zupełnie nowy, możesz kupić za 70zł więcej
post927592.html#p927592
Tylko do elektryka warto mieć wzmacniacz, którego cena to około 250-300 minimum, jeżeli mówimy o nowym. W ogłoszeniu ktoś dodaje wzmacniacz firmy vision, który mówiąc delikatnie nie zachwyca, ale jeśli działa to nada się do nauki, a z czasem możesz kupić sobie lepszy i będziesz mieć lepszą jakość brzmienia. 500zł za taki zestaw to nie jest zły deal, więc jeżeli nie znajdziesz niczego lepszego to bierz. :)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Wróć do „Żłobek gitarowy (gitary, wzmacniacze, sprzęt)”