milalishasa
Posty: 1
Rejestracja: 24-11-2020 17:04

17-03-2021 11:38

Witam, chciałbym podzielić się moją osobistą opinią na temat procesora gitarowego Zoom G1 Four oraz o doskonałym sklepie on...de.ru, w którym go kupiłem. Trochę historii, dlaczego procesor i dlaczego ZOOM? Po pierwsze, do gitary elektrycznej nie zawsze jest wygodnie używać w domu wzmacniacza combo, a zwłaszcza zewnętrznej karty dźwiękowej do podłączenia do komputera. Czasami chce się czegoś bardzo mobilnego, łatwego i nieuciążliwego w obsłudze, a tutaj ten procesor jest właśnie prezentem dla gitarzystów. Przekonaj się sam - jest on zasilany kilkoma możliwymi opcjami, zapewniając maksymalną mobilność i wygodę. Można go zasilać 4 bateriami AA, ja używam akumulatorków, producent obiecuje do 18 godzin z zestawu. Może być również zasilany z zewnętrznej baterii, dowolnego powerbanku, co jest świetne, zapewnia ogromną autonomię. No i jeszcze jeden sposób zasilania z kabla USB podłączonego do komputera, lub zewnętrznego zasilacza, którego niestety nie ma w zestawie, zamiast niego wkładamy 4 zwykłe baterie. Dostęp do instalacji baterii jest prosty, zatrzask jest trochę ciasny, ale da się to opanować.
Obrazek

Link do kasyna usunięty przez jpk

Awatar użytkownika
jpk
Moderator
Posty: 1792
Rejestracja: 18-07-2017 08:20

17-03-2021 13:09

Nachalna reklama kasyna, obrzydzenie bierze...

milalishasa pisze:Witam, chciałbym podzielić się moją osobistą opinią na temat procesora gitarowego Zoom G1 Four

Po czym napisałeś kilka słów o zasilaniu, nie opisując tego, co dla wszystkich jest najbardziej istotne - swoich wrażeń w kwestii jakości efektów i ich edycji.

milalishasa pisze:Po pierwsze, do gitary elektrycznej nie zawsze jest wygodnie używać w domu wzmacniacza combo, a zwłaszcza zewnętrznej karty dźwiękowej do podłączenia do komputera.

Przykro mi, ale w tym modelu USB pełni funkcję komunikacyjną z programem do edycji ustawień oraz dodatkowego zasilania. Sygnału audio na wyjściu USB nie ma i komputer absolutnie nie widzi tego urządzenia jako źródła dźwięku.

Udzielam Ci ostrzeżenia, jeszcze jeden taki numer i konto zostanie trwale zablokowane.
https://www.youtube.com/channel/UCROb21-pRhF5vp2j1Mp00UQ
https://soundcloud.com/user-701929647

Marshall CODE 25C, Blackstar ID:Core 20, JOYO Zombie, VOX MV-50 Clean
Mooer GE100, ZOOM G1 Four, ZOOM MS-50G, NUX AmpAcademy
HB SC-550, Gretsch 2210, HB ST-70RW, HB MR_Classic

Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

17-03-2021 16:39

Zwłaszcza, że zachwyty nad tym urządzeniem są mocno przesadzone... Miałem go chwilę, po pół godzinie słuchania tego skrzeczenia wyłączyłem i oddałem.
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

Wróć do „Multiefekty / Procesory”