Stranger
Posty: 6
Rejestracja: 17-11-2007 19:29

11-10-2013 15:27

WItam, otóż szukam muzyków do współpracy, do różnorakich amatorskich projektów muzycznych.

Nie wymagam aby kandydat grał świetnie na swoim instrumencie, możemy potraktować wspólne spotkania jako motywację do wspólnego tworzenia i wzajemnie się inspirować. Z tegoż względu szukam osoby, która ma otwarty umysł muzyczny i nie zamyka się na żaden muzyczny gatunek i właściwie to jest jedyny wymóg. Każdy instrument się przyda!

Pozdrawiam i proszę o kontakt na PW

Awatar użytkownika
kokopiko
Posty: 57
Rejestracja: 25-07-2012 11:46

20-10-2013 19:25

Witam,

jestem gitarzysta. Mieszkam na Kabatach. Gram wszystko. Cale zycie sluchalem technicznego death metalu i nadal slucham, ale gitarowo zmierzam coraz bardziej w kierunku Bluesa. Nie jestem typem kompozytora wizjonera, ale jestem cholernie kreatywny jesli chodzi o zagrywki, riffy.

Pracuje bardzo wyjazdowo, tak wiec czasem nie ma mnie 3 tygodnie, a potem 3 tygodnie mam wolne.

Mam spore instrumentarium, ale z racji ostatnich czestych przeprowadzek nie dysponuje wzmacniaczem. Bardzo chetnie znajde pretekst do kupienia :)

Sorry za brak polskich znakow, jestem chwilowo za granica, wracam za 2 tygodnie. Podesle Ci jakies swoje probki po powrocie. Najchetniej zaangazowalbym sie w okazjonalne jamowanie bluesowo - rockowe i zespol/projekt nagrywajacy/tworzacy na komputerze cos mocnego. Progresywny metal albo nisko strojone djenty.

Jestem bardzo otwarty

Pozdrawiam
Rafal

zibi1333
Posty: 3
Rejestracja: 01-12-2013 16:11

01-12-2013 16:13

aktualne ogłoszenie?

zibi1333
Posty: 3
Rejestracja: 01-12-2013 16:11

01-12-2013 19:54

kokopiko pisze:Witam,

jestem gitarzysta. Mieszkam na Kabatach. Gram wszystko. Cale zycie sluchalem technicznego death metalu i nadal slucham, ale gitarowo zmierzam coraz bardziej w kierunku Bluesa. Nie jestem typem kompozytora wizjonera, ale jestem cholernie kreatywny jesli chodzi o zagrywki, riffy.

Pracuje bardzo wyjazdowo, tak wiec czasem nie ma mnie 3 tygodnie, a potem 3 tygodnie mam wolne.

Mam spore instrumentarium, ale z racji ostatnich czestych przeprowadzek nie dysponuje wzmacniaczem. Bardzo chetnie znajde pretekst do kupienia :)

Sorry za brak polskich znakow, jestem chwilowo za granica, wracam za 2 tygodnie. Podesle Ci jakies swoje probki po powrocie. Najchetniej zaangazowalbym sie w okazjonalne jamowanie bluesowo - rockowe i zespol/projekt nagrywajacy/tworzacy na komputerze cos mocnego. Progresywny metal albo nisko strojone djenty.

Jestem bardzo otwarty

Pozdrawiam
Rafal

czy to ogłoaszenie jest jeszcze aktualne?

Wróć do „Potrzebny muzyk / Zagram w zespole”