Sebastian1

12-01-2021 10:32

Przecież to nie jest twórczość, a jedynie powoli już żenująca i nic nie wnosząca odtwórczość skazana na niepamięć.

Sebastian1

12-01-2021 10:34

W dodatku tak zachwalana, przez kółko wzajemnej adoracji. Odtworzyć to każdy potrafi kto trochę gra.

Awatar użytkownika
6nt
Moderator

12-01-2021 12:09

Jedno i drugie co napisałeś, to nieprawda.
1. "to nie jest twórczość, a jedynie powoli już żenująca i nic nie wnosząca odtwórczość skazana na niepamięć" - powiedz to Jimiemu Hendrixowi który genialnie coverował Dylana, Stevie Ray Vaughanowi, który genialnie coverował Hendrixa, czy wielu innym wielkim, którzy genialnie coverowali/coverują. To jest sztuka i to JEST twórczość. Pamiętaj, że to forum gitarzystów, nie kompozytorów i choć jedno drugiego nie wyklucza, to jednak nie zawsze trzeba być jednym i drugim. Wielu genialnych gitarzystów jest słabymi kompozytorami, a jeszcze więcej świetnych kompozytorów nie potrafi grać na gitarze.
2. "Odtworzyć to każdy potrafi kto trochę gra." - znakomicie! Odtwórz więc i pokaż jak odtworzyłeś to: https://www.youtube.com/watch?v=Zzf9-ruSl2s (uwaga! to nie jest według Ciebie nawet twórczość, to po prostu Jason becker coverujący Paganiniego; dasz radę się zniżyć?)

Odnoszę wrażenie, że nawet nie do końca sformułowałeś myśli tutaj, ale pod wpływem chwili, impulsu, w nieprzemyślany sposób szukasz zaczepki. I tu, i w innym poście, przypinając się do jpk, zupełnie bez kontekstu...
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

Sebastian1

12-01-2021 14:23

Żaden z tych gitarzystów nie zaistniałby bez własnego repertuaru. Ja mam swój repertuar dużo gorszy od Hendrixa, ale i tak sto razy lepszy niż kolejne powtórzone kilka milionów razy :oops: wypociny Canon Rock, czy Paganiniego.

Sebastian1

12-01-2021 14:26

Przyczepiając do Jpk ? Skoro facet ewidentnie narzuca się, wymądrza i w dodatku uznaje swoje zdanie za autorytatywne tylko dlatego, że jest tu moderatorem, ponieważ forum to całe jego życie?
W porządku. Nie liczę na odpowiedź.

Awatar użytkownika
6nt
Moderator

12-01-2021 14:37

Sebastian1 pisze: wypociny (...) Paganiniego.

No to dawaj, mistrzu, skoro od Nicolo Paganiniego jesteś lepszy. Założę kościół w którym będę Cię czcił... :lol: Chłopie, jak możesz pisać takie pierdoły o muzyce, skoro nawet ze szkoły podstawowej masz braki w wykształceniu muzycznym? Nie wiesz o muzyce NIC, dosłownie ZERO, a próbujesz prowokować pisząc w tonie jedynego prawdziwego eksperta. Powstrzymaj konia, rycerzu, jedziesz w złą stronę...
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

Awatar użytkownika
Tipereth
Moderator

12-01-2021 15:46

Jako kompozytor umieszczający tutaj niemal wyłącznie własne utwory, spieszę z odpowiedzią.

Cover można stworzyć. Nikt tutaj nie stworzy "Stairway to heaven", ale można stworzyć cover tego utworu. Gdyby dział był przeznaczony wyłącznie do dzielenia się autorskimi utworami, należałoby go nazwać "Wasze kompozycje" :)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

rafi23

12-01-2021 17:34

Sebastian1 pisze:Żaden z tych gitarzystów nie zaistniałby bez własnego repertuaru. Ja mam swój repertuar dużo gorszy od Hendrixa, ale i tak sto razy lepszy niż kolejne powtórzone kilka milionów razy :oops: wypociny Canon Rock, czy Paganiniego.

Pokaż ten swój repertuar, chętnie posłucham ??? chyba nie masz na myśli tych nagrać z kanału marcin w czy jakoś tak z tym ryczeniem i zero intonacji ?

Sebastian1

12-01-2021 21:55

A skąd ty typie możesz wiedzieć czy znam się na muzyce czy nie ? Naucz się czytać ze zrozumieniem najpierw, a dopiero później zacznij wymądrzać się w temacie muzyki. Nie napisałem, że jestem lepszy od Paganiniego, bo nie jestem. Napisałem, że jestem lepszy od setek plagiatorów tutaj.

Sebastian1

12-01-2021 21:59

rafi, nie rozśmieszaj mnie. Ten ziomek jest lepszy niż wy wszyscy razem wzięci. Może i ryczy, ale swoje piosenki i to na wysokim poziomie twórczym. A, że tobie żal d..ę ściska, że tak nie potrafisz to twój problem.
To nie ja jestem tym muzykiem, ale w kategorii "muzyk-amator" to wy mu do stóp nie dorastacie. Zresztą widać to w komentarzach i w zainteresowaniu jego kanałem. Jest wielu ludzi takich jak ja, którzy to po prostu doceniają. Bezinteresownie. Muzyków, a nie przemądrzałych malkontentów.

Awatar użytkownika
6nt
Moderator

12-01-2021 22:13

Sebastian1 pisze:A skąd ty typie możesz wiedzieć czy znam się na muzyce czy nie ? Naucz się czytać ze zrozumieniem najpierw, a dopiero później zacznij wymądrzać się w temacie muzyki. Nie napisałem, że jestem lepszy od Paganiniego, bo nie jestem. Napisałem, że jestem lepszy od setek plagiatorów tutaj.

Pozwól "typie", że cię zacytuję: "Ja mam swój repertuar dużo gorszy od Hendrixa, ale i tak sto razy lepszy niż kolejne powtórzone kilka milionów razy :oops: wypociny Canon Rock, czy Paganiniego." Skoro utwory Paganiniego to "wypociny", pokaż swoje wybitne kompozycje.

Z tego co widzę, nie jesteś nawet gitarzystą, bo ani słowa o swojej gitarze, ani kawałeczka muzyki, nic na ten temat nie napisałeś. Jesteś tylko głupkowatym, beznadziejnym typem internetowego hejtera, pryszcztaego, grubawego małolata, który siedzi przed komputerem od rana do nocy (bo ferie w pandemii zrobiono w domu i rodzince na kolonie nie mogli wysłać), nudzi się i pisze tylko po to, by wkurzać dorosłych. Zdaje się, że jesteś jednym z tych nielicznych pustogłowych awanturników, którzy tu miejsca nie zagrzeją. To nie forum o naparzance jakiegoś nieletniego Sebastiana, tylko o gitarach, sprzęcie, graniu.

Awatar użytkownika
6nt
Moderator

12-01-2021 22:17

Użytkownik Sebastian1 został dezaktywowany. Nie zajmuje się gitarą, tylko zadymą. Żadnej merytorycznej aktywności nie znalazłem. Post zamykam.

Wróć do „Śmietnik”