Awatar użytkownika
dizzit
Posty: 8
Rejestracja: 06-05-2007 14:51

16-02-2019 16:23

Jestem pierwszym właścicielem, wiosło jak dobrze liczę mam od 11 lat.
Stan wizualny poza jednym mikro odpryskiem (lokalizacja na zdjęciu) praktycznie lustro.

Pełna specyfikacja do znalezienia w necie: top z klonu płomienistego itd itd.
Jedyne co na przestrzeni czasów, zmieniały się pipaki których używał Cort w tych wiosłach. Tu są stock-owe na "onczas" to chyba były Bluebucker - nie mam pewności. Generalnie ten pod mostem łoi bardzo miło; pod gryfem nieco mniej ale generalnie jest ok.

Gryf wyregulowany, gładkie krawędzie progów, akcja ustawiona na około 1.3 mm.

Modyfikacje wprowadzone przez lutnika gdzie wiosło powędrowało zaraz po kupieniu:
- ekran na płytce maskującej elektronikę (komora jest ekranowana farba przewodzącą), gąbki pod sprężynami mostka i pod mikrostroikami.

wprowadzone przeze mnie:
- wymienione oba potencjometry na nowe logarytmiczne push-pull (wszystkie kabelki łączące też). Regulacja tone zmianiła przez to charakterystykę na bardziej "skokowo". Drugi push-pull (względem oryginalnego settingu) jest używany do przełączania w fazie/przeciwfazie środkowego singla względem rozdzielonej cewki pod gryfem lub mostem. Generalnie dochodzą dwie następne kombinacje brzmieniowe na 2 i 4 pozycji switcha.
(na życzenie przywrócę układ fabryczny razem ze "stockowymi" potencjometrami)

Chce przejść na barytonową siódemkę więc wszelkie opcjonalne wymiany tylko w tym kierunku.

Jesteś zainteresowany dodatkowymi szczegółami i samym wiosłem, pisz - pewnie jakaś promocja lub dodatki się znajdą
Najchętniej odbiór osobisty Warszawa, ale wysyłki tez się podejmę. (cena 750)

P1040376.JPG
P1040373.JPG
P1040372.JPG
P1040378.JPG

Wróć do „Sprzedam (Gitary elektryczne i basowe)”