k4cz0r
Posty: 4
Rejestracja: 19-02-2008 23:08

25-02-2018 09:36

Sprzedam moją gitarę Washburn XM STD2. Jest to bardzo udany model tego cenionego producenta! Cena sklepowa podchodzi nawet pod 1000 zł także nie byle okazja!

Gitarka oczywiście w pełni sprawna. Struny na pewno przyda się wymienić, mają już co najmniej pół roku. Żadnych obić czy zarysowań.

Do gitarki dorzucam widoczny na zdjęciu wieszak, na której gitarka co dzień odpoczywa. Gdzieś też powinienem mieć do niej pasek...postarma się poszukać. ;) (jak znajdę edytuję opis i dodam zdjęcie)

Zdjęcia niestety robione kartoflem, także nie widać na nich zbyt idealnie tego stanu i detali. Gitarka do obejrzenia w Olsztynie. Niestety nie mam do czego jej podłączyć aby przetestować u mnie, także tylko na sucho. Mogę sam dowieźć dla zainteresowanego ze wzmacniaczem.
Dla zdecydowanego z innego miasta - kontaktować się. W weekend mogę osobiście dowieźć z chociaż połowicznym zwrotem za benzynę tak +/- 200 km od Olsztyna - np. Warszawa, Trójmiasto, Bydgoszcz, Białystok. Wtedy płatność za benzynkę z góry, żebym za darmo nie jechał. ;)

Zdjęcia na Olx. Fotki niestety robione kartoflem. Na życzenie dla przyjrzenia się np. stanu gryfu czy innej części, mogę skombinować lepszy sprzęt do zdjęć.

Jeżeli ktoś nie wie czy to odpowiedni model, recenzje mówią same za siebie:
https://www.infomusic.pl/test/35270,tes ... xm-std2-pb
https://magazyngitarzysta.pl/sprzet/tes ... 59-xm-std2


Cena: 600 zł
Fotki -> https://www.olx.pl/oferta/gitara-elektr ... sk6m7.html

Wróć do „Sprzedam (Pozostały sprzęt muzyczny)”