ciakciak
Posty: 6
Rejestracja: 06-11-2017 14:21

06-11-2017 14:56

Witam,

zamierzam wymienić swój cały backline. Do tej pory mój sprzęt to zbieranina bez ukierunkowania.
Ogólnie rzecz ujmując gram reggae z mocnymi wstawkami ( mocna, ciężka przesterowana gitara)
Szukam heada/combo/kolumnę które w połączeniu powiedzmy z Fenderem ST lub Gibsonem LP pozwoli mi uzyskać fajny, rasowy "ciak", ale i też mocną, mięsistą gitarę przesterowaną. Koniecznie lampa z min. jedną pętlą efektów.
Zastanawiałem się nad testami Orange TH30 + kolumna (nie mam typu) /TH30C.
Czy możecie podzielić się doświadczeniem ? Polecacie coś innego ?
Gram już dość długo, ale doświadczenie w testach właściwie znikome, jak i wiedza nt sprzętu i możliwości, raczej podstawowa. Czyli muzyk amator/pasjonata co sobie grywa z zespołem koncerciwa i czasem coś nagra ;) Mało wiem, ale chce brzmieć.
Cena za komplet do 5-6 tyś.
Z góry dzięki za pomoc.

Awatar użytkownika
ManiekStrat
Doradca
Posty: 503
Rejestracja: 28-01-2011 11:33

06-11-2017 23:41

Ja pół życia gram reggae i wielu moich znajomych. Jeśli do tego miałbym polecić zestaw to: fender twin i gibson Lp. Jak chcesz grać mocniejsze wstawki to dokup fajną kostkę w stylu SD9 albo Suhr Riot i bedzie czad, fajnie mieć też dobrą kaczkę. W tańszych alternatywach oczywiście Fender hot rod też da sobie świetnie radę. Ogólnie kierował bym się głównie świetnym cleanem, ze swojej perspektywy mogę oczywiście polecić też Labogę Alligator mk II, świetny clean i dobry rockowy drive. Pzdr!
Suhr custom classic, rivera quiana studio 55 i inne graty...
Obrazek

polo57
Posty: 341
Rejestracja: 11-10-2012 19:27

07-11-2017 05:18

Polecam H&K Tubemeister 36W. Pełna lampa. Tu masz dokładny opis.

http://www.hughes-and-kettner.pl/wzmacn ... r-36-combo

Wróć do „Wzmacniacze gitarowe”