Awatar użytkownika
muzycznyPL
Sklep Muzyczny
Posty: 3
Rejestracja: 08-06-2015 11:40

11-06-2015 14:38

Obrazek

Earthquaker Devices to jedna z tych mniej znanych w Polsce firm produkujących efekty gitarowe. Kostki te są już całkiem dobrze rozpoznawalne nie tylko w USA i zdobyły uznanie wielu entuzjastów nieprzeciętnych brzmień. Od pewnego czasu Earthquaker Devices są dostępne w ofercie muzyczny.pl.

To co najważniejsze to oczywiście jakoś brzmienia i jego charakter - Earthquaker Devices grają przejżyście i dynamicznie pozwalając kreować szeroką paletę brzmień. Co dodatkowo istotne - z EQD nie można się nudzić ;) Efekty te mają unikalny i specyficzny charakter i z pewnością nie każdemu przypadną do gustu. Jeśli jednak poszukujecie odrobiny ekstrawagancji to być może znajdziecie coś dla siebie w ofercie producenta z Ohio. Jest z czego wybierać... świetne efekty modulacyjne, reverby, delaye oraz bardzo zróżnicowane przestery.

Na ten moment w ofercie muzyczny.pl znajdziecie kilka efektów Earthquaker Devices (trochę już ich ubyło) lecz niebawem planujemy nową dostawę. Możliwe jest też sprowadzenie konkretnego modelu na zamówienie.

Na naszej stronie znajdziecie dostępne aktualnie modele wraz z opisami i oficjalnymi próbkami dźwiękowymi:
http://muzyczny.pl/produkty.pl?rodzaj=S ... &x=15&y=11

Strona producenta:
http://earthquakerdevices.com/home.cfm

Kanał YT z próbkami audio:
https://www.youtube.com/user/EarthQuakerDevices

Wróć do „Sprzedam (Oferty sklepów muzycznych)”