Awatar użytkownika
borowiec
Posty: 3
Rejestracja: 30-09-2011 17:34

20-11-2014 21:59

Chciałbym wam zaprezentować utwór duetu gitarowego który wspołtworzę wraz z bardzo dobrym kumplem. Zawiązaliśmy współprace z myślą o ulicznym graniu. Graliśmy głownie na ulicach miasta Kielce jak i na połnocy kraju - Gdańsk i Władysławowo. Wykonywane przez nas utwory składały sie głownie z improwizacji do czasu aż postanowiliśmy sie zając tym na poważnie. Improwizacje przeobraziły się w pełnoprawne utwory posiadające początek i koniec. Powoli zaczynamy nasze pierwsze koncerty w zaprzyjaźnionym pubie. Utwór Pościg to nasze pierwsze zmagania z nagrywaniem. Niestety brak masteringu negatywnie wpływa na brzmienie ogółu, mam nadzieje, że komuś uda sie coś dostrzec w tym pozytywnego. Pozdro!

https://soundcloud.com/esturaja/esturaja-poscig

Awatar użytkownika
Televisaur
Posty: 237
Rejestracja: 27-03-2012 13:39

21-11-2014 18:05

dla mnie bomba (bąba?)
podoba mnie się to, istotnie realizacja nieco kuleje, ale nie przeszkadza w odbiorze
czekam na więcej

Awatar użytkownika
borowiec
Posty: 3
Rejestracja: 30-09-2011 17:34

30-11-2014 21:13

Heh, dzieki za opinie ;) Powoli sie zbieramy z nagraniem czegoś nowego - równie dobrego - tylko oczywiście z uwzględnieniem lepszych warunków nagrywania i masteringu (który w tym przypadku praktycznie nie istniał). Ot takie pierwsze kroki w "recordingu".

Pozdro!

Wróć do „Wasza twórczość”