RasBobo
Posty: 3
Rejestracja: 07-12-2011 20:54

20-10-2014 20:10

Witajcie!
Mam ostatnimi czasy problem z transportem mojego wzmacniacza którym jest Roland Cube-20XL. Muszę go przynajmniej raz, a czasem więcej razy w tygodniu zabrać ze sobą, a racji na wagę, warunki pogodowe i niewygodny uchwyt jest to co najmniej uciążliwe (biorąc pod uwagę jeszcze gitarę w drugiej ręce oraz plecak na plecach). Czy jest szansa na wygodniejszy transport piecyka i dodatkową ochronę przed deszczem, śniegiem, morzem i wiatrem? :)
Obrazek Obrazek
Squier by Fender Stratocaster | Roland Cube x20 XL | Yamaha C-40

Awatar użytkownika
marcowyzajac
Posty: 1760
Rejestracja: 17-04-2013 20:35

20-10-2014 20:25

odnośnie ochrony przed atmosferycznymi warunkami- ja się dwa i pół roku temu zaopatrzyłem w bardzo zacny DiY pokrowiec na mojego cube-a 40xl. materiał- resztka dziesięcioletniej rolety okiennej o psychopatycznych skłonnościach. naklada się od góry i wystaje tylko rączka. wygoda jest, ochrona jest. niejednę śnieżycę cube poza domem wytrzymał i żyje.

możesz rączki dorobić po bokach, możesz case zbudować... o, wiem- możesz wozić piec na takim wózku jak się często spotyka w autobusach panie rzucające tekstami w rodzaju 'niech mi pan pomoże wnieść to do środka', zupełnie się nieprzejmujące ryzykiem wystąpienia przepukliny- będziesz mógł też kabel do tej konstrukcji przytwierdzić na czas transportu i znaczną część zawartości plecaka, dzięki czemu lżejszy będzie. zostaje wtedy niewielki plecak, gitara i wózek- zawsze kogoś możesz poprosić o pomoc we wniesieniu wózka do autobusu:P
Obrazek
Новый скин форум- трагедия!!!

aaa1321
Posty: 126
Rejestracja: 02-10-2014 18:36

20-10-2014 21:15

cube 20 sprawia ci problemu z transportem? Masz 7 lat? Pomyśl sobie o wzmaku 20kg, albo kolumnie 40kg....
Do ochrony to jak Marcowyzając mówi, nic lepszego nie wymyślisz.

Awatar użytkownika
SzopenPL
Posty: 241
Rejestracja: 06-06-2014 21:25

20-10-2014 21:18

Ja na swojego vox`a zrobilem sobie taki sam pokrowiec jak marcowyzając, ale ze skóry ;) Elegancki i troche chroni, ale jak jakieś trudniejsze warunki to case zrobić.Widzialem kiedyś gitarzyste z bandytą na takim wózku.Świetna rzecz.
Klasyk: Hohner HC-06
Elektryk:Epiphone SG G310
Wzmak:VOX VT40+
Klawisze:Pianino Carl H.Hintze Bulowstr.50 Berlin

Wróć do „Pokrowce i futerały”