Awatar użytkownika
thesylwa
Posty: 25
Rejestracja: 21-04-2012 17:04

13-07-2014 19:53

witam ponownie i na prośbę Piotra z Maddog, zapodaję dość już stary wałencjo co sie zwie Hunter now, zapraszam do odsłuchania :)

https://soundcloud.com/thesylwa/hunter-now-remastered

Awatar użytkownika
MADDOG
Doradca
Posty: 845
Rejestracja: 07-07-2010 17:31

13-07-2014 20:49

Kto podniesie rękawicę ?
No kto ? ;D

Awatar użytkownika
MADDOG
Doradca
Posty: 845
Rejestracja: 07-07-2010 17:31

13-07-2014 20:54

No jak o co ?
O tych wszystkich znafców szesnastek ,ósemek , ćwiertnutów ;)
@rafff12:
Nie wiesz o o kogo chodzi ? ;)
Piękne , cudownie nagrane, czytelnie , wyraźnie.
Itd itd itd itd ..........

Awatar użytkownika
thesylwa
Posty: 25
Rejestracja: 21-04-2012 17:04

14-07-2014 19:29

jam jest jeszcze tu świeżak, więc na razie pozostane na uboczu, zanim nie zapoznam się forumem tak bardziej konkretnie :)

rafff12 pisze:Witam, nie powiem bardzo ciekawy riff, im dłużej się słucha tym bardziej wciąga, dobre brzmienie czym nagrywane ?


gitarencja to Cort x-6 z niesymetrycznym przetwornikiem własnego patentu, nawiasem pisząc, ta przetwora siedzi teraz w Skervesenie ;) sprawowała się idealnie zarówno przy dość ciemnym brzmieniowo corcie, jak i teraz z jasną Skervesenską żyletą ;)

reszta to vst Revalver.

gitt999
Posty: 441
Rejestracja: 02-03-2011 17:16

15-07-2014 00:29

No cóż w gitarowym świecie pozerów i gadżeciaży sylwa zdaje się być gatunkiem ginącym :)
Zawsze tutaj wracasz, jak tam się z kimś pokłócisz :D

Awatar użytkownika
thesylwa
Posty: 25
Rejestracja: 21-04-2012 17:04

15-07-2014 19:50

gitt999 pisze:No cóż w gitarowym świecie pozerów i gadżeciaży sylwa zdaje się być gatunkiem ginącym :)
Zawsze tutaj wracasz, jak tam się z kimś pokłócisz :D



rozwiń myśl Git, bo nie bardzo wiem, jak mam rozumiec ten komentarz ;)

a nawiazując do powrotów - nie mam parcia na szkło, więc zazwyczaj przebywam tylko w jednym miejscu, dotychczas była to g.pl, a wczesniej wg.
nie wiem tez co masz na myśli, pisząc że wracam tu, gdy się z kimś pokłócę... owszem, wpadłem tutaj na chwilę dosyć dawno temu, ale bardziej w celach promocyjnych, bo zwyczajnie nie mam czasu i ochoty banglać po kilku forumach na raz.

wg wykończyła banda interesownych gamoni, a to nie moja bajka... teraz to martwa strefa, a wina admina.

nowe g.pl opanowały cwaniaczki i niedorajdy gitarowe, którzy moderatorstwo najzwyczajniej sobie kupili... ja nie widzę innego wytłumaczenia. Leoś amator się zbłaźnił, ale miał na tyle przyzwoitości że pokazuje się tam okazjonalnie i nic pozatym. czopek z texasu uprawia prywatę, kasując niewygodne dla niego posty, potrafi nawet w prywatnej rozmowie grozić i wprowadzać je w czyn... kpina.
a już najwieksza popierdułką jest mysia pysia, taki drobny cwaniaczek który handluje gratami. no i nic mi do tego, ale niedawno w pewnym wątpliwej jakości wątku (który miałem tu upublicznić, bo cymbał skasował cały temat, pozostawiając tylko wiesniacze wytłumaczenie), wmieszał mnie pośrednio (podobno bezwiednie, tiaaa) w sprawę o przewłaszczenie, co wnerwiło mnie nie na żarty.
więc sie pytam, to jest normalne forum? wiocha i tyle, nie wspominając o tym że moderatorstwo w swoim buractwie robiło sobie polewe z tego foruma (sprawa napletka haha ;) :P władza tego foruma zapewne pamieta ;) )

więc nic tam po mnie, czas na miany.

gitt999
Posty: 441
Rejestracja: 02-03-2011 17:16

15-07-2014 20:20

W pierwszym zdaniu kontynuowałem wazeline Maddoga :) a w drugim chciałem zachęcić byś tu został na dłużej.
Sprawa kolejna to forumowe animozje, które są mi raczej nieznane, więc trudno mi się odnieść.
Ciekawi mnie natomiast bardzo, co to żeś za graty nabył że masz "nowe studyjko" ?

Awatar użytkownika
thesylwa
Posty: 25
Rejestracja: 21-04-2012 17:04

15-07-2014 20:27

wazelina Piotra? nie przesadzaj Git z ta wazelinką :P A Piotra znam go z prywatnej korespodencji i jest to spox gościu, pozatym robi świetne wzmacniacze, a ja staram się pomóc ludziom którzy sa tego warci (np. Skervesen Guitars).

pytasz jakie graty nabyłem do studyjka? hmmm.... raczej niewiele, bo to co mam w zupełnosci wystarcza, ale pod koniec tygodnia uskutevcznię watek na forumie z fociami itd, więc oblukasz sobie sprawę :)

no i nie musisz mnie zachecać do zostania, słów na wiatr nie rzucam, g.pl to zamkniety rozdział.

Wróć do „Wasza twórczość”