drodwer
Posty: 11
Rejestracja: 24-06-2014 16:42

10-07-2014 13:01

Witam,
Chciałbym prosić was o opinie co do sklepu internetowego muziker.
Mają tam bardzo dobre oferty, ale mało kto coś o nim wie. Jeśli ktoś miał z nim styczność bardzo proszę o odpowiedź :)

Awatar użytkownika
GitarzysciPL
Administrator
Posty: 659
Rejestracja: 26-01-2007 19:28

10-07-2014 20:56

duzy slowacki sklep wiec jakis wiekszych problemow bym nie przewidywal

tu masz liste sklepow mzuycznych
http://sklepymuzyczne24.pl/
=> Katalog Muzyczny - dodaj swój profil lub stronę
=> Sklepy Muzyczne - ranking sklepów muzycznych - sprawdź sklep zanim kupisz!!!

drodwer
Posty: 11
Rejestracja: 24-06-2014 16:42

10-07-2014 22:01

Kustom KG212FX za 559 zl :D róznica ponad 200 zl, za oszczedzoná cené to by mi nawet na metal muffa starczylo :)

Jedyne przez co zwatpilem w ten sklep to ta opinia:
Pierwszy raz wystawiam opinie o sklepie a robię to tylko dlatego, że wkurzyli mnie do granic wytrzymałości. Po zamówieniu i opłaceniu towaru dostałem wiadomość, że towaru nie ma u producenta –choć gwarantowali dostawę towaru w 4 dni(towar w magazynie). Jako wyjaśnienie otrzymałem wiadomość „ktoś cię wyprzedził”??? Zachowując jeszcze cierpliwość zmieniłem zamówienie na produkt podobny- po trzech dniach otrzymałem wiadomość o błędzie systemu i o tym że zamówienie nie może być zrealizowane. Na prośbę o wyjaśnienie jak mantrę otrzymywałem wiadomość o błędzie systemu. Kolejne dni to proszenie się o oddanie pieniędzy dopiero straszenie policją i zgłoszenie sprawy do słowackiej inspekcji handlu przyniosło efekt…

sss
Moderator
Posty: 2438
Rejestracja: 18-09-2013 12:53

12-07-2014 11:17

A co tam jest tańszego? Sklep jest dobrze pozycjonowany w wyszukiwarkach i tyle. Słabe opisy, towar niby jest ale nie na pewno. Wszystkie sprawdzane modele znalazłem taniej w PL.

drodwer
Posty: 11
Rejestracja: 24-06-2014 16:42

12-07-2014 14:53

A czytac nie potrafisz ? Kustom KG212FX jest tam najtaniej, nigdzie w Polsce nie ma go taniej, a jakos nie widze sensu kupowac w Polsce tylko dlatego by byc "patriota" itp.

sss
Moderator
Posty: 2438
Rejestracja: 18-09-2013 12:53

13-07-2014 23:29

No to po co się pytasz? Kupuj u Słowaków. Nie jestem jasnowidzem aby wiedzieć, że chcesz kupić tą jedną rzecz. A poza tym jakie 200 drożej? Nawet u Niemców jest tylko 50 droższy a wiadomo, że w Polsce jest taniej niż w Niemczech. Ale u nas tylko patrioci kupują :P

Awatar użytkownika
GitarzysciPL
Administrator
Posty: 659
Rejestracja: 26-01-2007 19:28

14-07-2014 16:26

z doswiadczenia.. jelsi widzisz jaksi sprzet super tanio tylko w 1 sklepie a w pozostalych na w miare podobnym poziomie cenowym to przygotuj sie na niespodzianki
=> Katalog Muzyczny - dodaj swój profil lub stronę
=> Sklepy Muzyczne - ranking sklepów muzycznych - sprawdź sklep zanim kupisz!!!

Awatar użytkownika
GitarzysciPL
Administrator
Posty: 659
Rejestracja: 26-01-2007 19:28

17-07-2014 18:47

coraz wiecej sklepow w PL ma podobne lub nawet nizsze ceny niz thioman, naprawde zalezy co kupujesz...
=> Katalog Muzyczny - dodaj swój profil lub stronę
=> Sklepy Muzyczne - ranking sklepów muzycznych - sprawdź sklep zanim kupisz!!!

rubmyswoje
Posty: 3
Rejestracja: 21-09-2016 15:13

21-09-2016 15:32

Wszystko było w porządku do chwili gdy efekt zaczą się psuć, i tu zwalanie na wszystko inne , na zasilacz, wszystko aby stwierdzić ,że sprzęt jest dobry , a jest zepsuty . w tej chwili nawet nie odpisują na moje maile , Maja daleko w tyle . Zastanówcie się zanim kupicie , wszystko jest pięknie gdy nic się nie psuje , gdy cos wychodzi wtedy objawia się prawdziwe oblicze sklepu. Trzymali efekt miesiąc .aby stwierdzić ,że wina leży po stronie zasilacza, Sprawdzałem na wielu zasilaczach i na baterii i na dedykowanym było to samo . ale oni twierdza ,że jest ok. Uważajcie . Robiłem więcej zakupów w tym sklepie . Ale gdy trzeba było naprawić olali sprawę . Oni są tylko do sprzedawania ,anie do naprawiania. Poczytajcie o tych co dawali sprzęt do reklamacji zobaczycie , czy warto oszczędzać parę złotych , a potem przy naprawie i tak musicie sami ją sfinansować w Polsce . Bezwzględnie odradzam zakupy w tym sklepie.

polo57
Posty: 341
Rejestracja: 11-10-2012 19:27

21-09-2016 19:00

Kupowałem. 0 problemów. Szybko i sprawnie. B. dobry kontakt. O wszystkim meldują pocztą.

rubmyswoje
Posty: 3
Rejestracja: 21-09-2016 15:13

22-09-2016 22:48

Ja też robiłem wcześniej zakupy w tym sklepie i było wszystko w porządku ,bo nie mieli co tracić dopiero jak się coś psuje wtedy zaczyna się zabawa . Mam ten efekt sześć miesięcy w czym dwa miesiące spędził w serwisie , więc pytam , czy to jest normalne. . Jeśli się nie ma doświadczenia w tym względzie , to po co się odzywać ,nikomu nie życzę aby tego doświadczył . Ale może się tak zdarzyć i wtedy punkt widzenia się na pewno zmieni.

rubmyswoje
Posty: 3
Rejestracja: 21-09-2016 15:13

22-09-2016 22:50

A zresztą niech każdy przekona się na własnej skórze.

Muziker
Sklep Muzyczny
Posty: 2
Rejestracja: 26-04-2016 10:19

03-11-2016 10:39

Witam wszystkich forumowiczów w imieniu sklepu Muziker!

Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej, skąd mogą się państwo dowiedzieć więcej na temat naszego sklepu. Od siebie dodam tylko, że firma Muziker ma swoją siedzibę w Bratysławie na Słowacji, posiadamy sieć sklepów na terenie Słowacji i Czech oraz magazyn centralny w parku logistycznym w Lozornie, również na Słowacji. Nasze zaplecze umożliwia nam sprzedaż towaru do kilkunastu krajów UE. Obsługa polskiej filii Muzikera jest w pełni polskojęzyczna i gotowa do odpowiedzi na każde pytanie. Wystarczy do nas zadzwonić na naszą bezpłatną infolinię lub napisać. Dane kontaktowe znajdą państwo na naszej stronie www.muziker.pl

W kwestii cen – są one obrazem możliwości rynku i naszych. W przypadku poważnych tranzakcji nie bronimy się przed ich negocjacją. Oprócz tego Muziker często organizuje różnego rodzaju promocje.

Współpracujemy z wieloma czołowymi producentami instrumentów muzycznych i sprzętu nagłośnieniowego. Jeżeli jakiś towar jest niedostępny lub nieosiągalny, możemy spróbować go sprowadzić.

Dostarczenie towaru odbywa się przesyłką międzynarodową i jest realizowane do 2-3 dni roboczych w przypadku towaru, który jest w magazynie. Aktywnie pracujemy nad poprawą naszych usług, aby było szybciej i taniej.

Reklamacje są załatwiane do 30 dni, tak jak jest to ujęte w naszych warunkach handlowych. Koszty naprawy i transportu w przypadku reklamacji ponosi firma Muziker. Każdą reklamację staramy się załatwić w najkrótszym możliwym czasie, nie przekraczając 30 dniowego okresu na jej załatwienie. Posiadamy własny autoryzowany serwis Muziker wielu marek. W pozostałych przypadkach Muziker współpracuje z innymi autoryzowanymi serwisami.

Jeżeli jeszcze mają państwo jakieś wątpliwości, proszę śmiało dzwonić!

https://www.youtube.com/watch?v=cMBkjzeTz2I

Pozdrawiam,
Łukasz

Wróć do „Sklepy muzyczne”