sobierajeq
Posty: 32
Rejestracja: 07-01-2011 13:57

16-06-2014 20:20

Temat jak milion innych, ale wiecie, personalizacja inna ;)
Szukam uniwersalnego distortiona, ponieważ sprzedaję moje Multi (Digitech RP355 - jak ktoś chce kupić to priv ;d) im chcę złożyć pedalborda. potrzebuję uniwersalnego przesteru ponieważ gram w zespole ogólnometalowym, ale chciałbym też kiedyś pograć coś lżejszego - powiedzmy fajnego klimatycznego hard rocka, classic rocka czy nawet jakąś alternatywe. Mój budżet jest ograniczony mentalnie do ok. 250 - 300 zł. Z tego co sobie poczytałem to interesuje mnie EH Metal Muff i EH Big Muff Pi. Z tego co posłuchałem to już raczej tylko ten Pi ale ma 2 wersje (z tym takim tone wickerem). Jest jeszcze Germanium 4 i on też wydaje się być spoko. oczywiście nie musi być Eh, czekam na inne propozycje/opinie. Z góry dzięki za rady :)

Awatar użytkownika
WarwickFramus
Sklep Muzyczny
Posty: 1062
Rejestracja: 30-11-2011 09:07

18-06-2014 17:57

Jeśli chcesz coś uniwersalnego, sprawdź sobie Hardwire Valve Distortion, posiada on bardzo przydatny przełącznik crunch/saturated ostatnia opcja dodaje extra ładunek gainu, świetnie sprawdza się to w solówkach, czy do podniesienia ciężaru dla mocniejszego łojenia. Osobiście bardzo lubię przestery Hardwire Jak dla mnie ich główną zaletą są następujące cechy:
1 .Bardzo dobre brzmienie
2. Świetna dynamika
3. Jak na taką jakość, śmieszna cena
4. Dobrze współpracują z aktywnymi pickupami (nie tną pasma)

Ograj sobie i sam oceń

SC 2 Valve Distoriton
http://www.youtube.com/watch?v=0pYHTmlx ... r_embedded


chociaż jeśli chcesz mieć rasowy przester do ciężkiego grania najlepiej sprawdzi się TL 2 ale tu już nie będziesz miał takiej uniwersalności.
Zapraszamy na nasz facebook dystrybucyjny:
https://www.facebook.com/warwickdistributionPL

sobierajeq
Posty: 32
Rejestracja: 07-01-2011 13:57

19-06-2014 01:17

Kurde, rzeczywiście brzmi spoko i to właściwie to, o co mi chodziło. Czy jest to w pełni analogowe ? Szczerze mówiąc troche do mnie nie trafia ta firma, ale z tego co piszesz to warto ?!

sobierajeq
Posty: 32
Rejestracja: 07-01-2011 13:57

19-06-2014 01:36

Może inaczej troszkę, bo brzmienie które chciałbym uzyskać to taki trochę Litza z Luxtorpedy. Może trochę mocniej ale nie dużo - i to raczej zmienia postać rzeczy bo błędnie napisałem że dość mocny metal. Sory za błąd i czekam na propozycje/opinie - strasznie mnie ciągnie do tych EHX a szczególnie do tego GERAMNIUM 4 BIG MUFF.

Wróć do „Distortion / Overdrive”