WujekStach
Posty: 0
Rejestracja: 18-06-2014 01:45

18-06-2014 01:58

Witam wszystkich serdecznie, jestem tu oczywiście nowy i pisze z prośbą o pomoc. :) Mój tatko jest miłośnikiem gitar od młodości, jest zarówno grajkiem jak i bardzo dobrym lutnikiem (połączył gitarę z miłością do drewna i stolarstwa). Jako że dobry gust muzyczny i miłość do muzyki odziedziczyłem właśnie po nim, chciałem mu się jakoś odwdzięczyć i kupić mu coś co go ucieszy, aczkolwiek coś co mu się może przydać. Nie siedzę niestety w tej branży tak jak on, dlatego też proszę Was o pomoc. Może to być coś do gitary czy całego osprzętu (gra po weselach, lecz nie dokupuje nowych rzeczy, uważa że ma wszystko co potrzebuje, a jedynie pieści swoje, praktycznie samodzielnie zrobione, wiosło), lub może być też to jakieś narzędzie które mu umili pracę przy gitarach :) Co do kwoty to myślałem około 100-300zł, ale górnej granicy nie ma, jako jego syn poczuwam się do obowiązku sprawiania mu radości :)
Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
starahuta
Posty: 7044
Rejestracja: 24-02-2013 19:34

18-06-2014 06:14

A ma efekty? Może fajną kaczkę mu spraw? Chyba, że nie stosuje takich rzeczy.
"...ten pouczający ton zrzędliwego wuja, który złotymi radami
naprawia świat z olimpijskiej wysokości własnego fotela"

WujekStach
Posty: 0
Rejestracja: 18-06-2014 01:45

18-06-2014 10:22

Ma Digitech control 8 i do tego kaczkę Cry Baby. Do tego w głowie ma Psa-1 sansamp, G-Major guitar processor t.c. electronic i MicroTube 200 Power Amplifier. Sprzęty zmieniał co chwilę a ten ma już kilka lat więc chyba znalazł czego szukał :)

Awatar użytkownika
Dwustu
Posty: 297
Rejestracja: 11-01-2012 00:02

18-06-2014 19:30

ogolnie ciezko z takimi prezentami jest bo on sam wie czego potrzebuje najbardziej a skoro mowi ze ma wszystko... moze mu cos zagraj skoro masz ten sluch. a tak poza tym to moze pare nowych kabli? jak ma jakies stare i mu przerywaja to zapewne jest to dosc wkurzajace, sam powinienem juz wymienic.

jesli uzywa tez ciagle tych samych strun wyczaj jakie to i mu kup pare paczek
Obrazek
i wiele innych

Wróć do „Hyde Park”