sinjids
Posty: 3
Rejestracja: 18-09-2012 20:39

15-04-2014 19:58

Cześć, ostatnimi czasy przerzuciłem się na całkiem porządnego akustyka z litym topem i jakość dźwięku tak mnie rozpieściła, że mój Digitech za 150zł pierdzi tak tragicznie, że aż żal strun dotykać.

Niemniej jednak chcę wrócić do grania na elektryku i o ile clean na wzmacniaczu jest znośny to muszę znaleźć jakiś overdrive chociaż.

Z racji bycia biednym studentem i grania na słuchawkach pomyślałem o zakupie jakiegoś efektu, jednak kompletnie nie mam pojęcia za co się zabrać. Zależy mi bardzo na tym, żeby była przyzwoita jakość dźwięku za jak najniższą cenę. Wiem, że to gruszki na wierzbie, ale prosiłbym o propozycje do 200-300zł. Uprzedzając: Nie, nie dozbieram.


Z góry dziękuję, za pomoc. :)

ddw2
Posty: 38
Rejestracja: 10-06-2013 09:54

25-04-2014 21:02

Multi voxa?-Stomplab IG
Podepniesz pod piec i pod słuchawki,przestery całkiem fajne,tylko gałki cza miziać bo znaczna część prestetów trochę do dupy są jak dla mnie.Największym minusem jest dostępność do ogrania,w muzycznych w mojej okolicy ani jednej sztuki nie spotkałem.
Zajebiście się sprawuje w bluesowo-rockowych klimatach,a i clean w moim fenderze(FM65r) ładnie upiększy.
Generalnie jest całkiem ok,ale są różne gusta i ogranie przed kupnem to jedyna sensowna opcja.
Obrazek

Awatar użytkownika
Marcinkult
Posty: 934
Rejestracja: 02-08-2010 13:15

25-04-2014 21:38

Przester od 300 zl? Big Muff albo Metal Muff :) Optymalnie coś od Joyo , wyrobisz się w 200 zł , ale są bardzo fajne.

Vintage Overdrive - zielony - coś na styl TubeScreamera
Ultimate Drive - czarny z czachą - coś mocniejszego, kopia OCD
Extreme Metal i Pocket Metal - czarny - mocny przester na styl Metal Muffa

Oprócz tego jest jeszcze seria symulująca wzmacniacze:

California Sound - kopia MESY
AC Tone - Vox AC30
British Sound - bodaj Marshalle
American Sound - Fendery


Polecam stąd kupować :D http://sklep.rockday.pl/gitarowe-c-29_3 ... ilter_id=6
chyba najniższe ceny nowych Joyo.
Epiphone Custom Prophecy SG GX --> Joyo JT-305 --> Joyo Ultimate Drive --> Randall RH50T + Jet City JCA24S+

Wróć do „Jaki wzmacniacz gitarowy / combo do 500zł”