NightLou
Posty: 7
Rejestracja: 01-12-2013 21:21

14-03-2014 19:29

Witam :)
Jestem ciekawy Waszej opinii na temat tego połączenia: Schecter Demon i Peavey Bandit 112. Za kilka dni jadę po Schectera i przy okazji chcę zahaczyć jakiś wzmacniacz. Wpadł mi w oko (bardziej w ucho xD) ww. Peavey. Tak więc co o tym myślicie? Dobre połączenie wyjdzie z tego?
Gram metal/hard rock (Metallica, Iron Maiden, Sabaton, AC/DC itd.) rzaaaaaadziej coś lżejszego.
Dlatego co o tym myślicie?
Z góry dzięki .:Keep Rockin':.

Awatar użytkownika
marcowyzajac
Posty: 1760
Rejestracja: 17-04-2013 20:35

14-03-2014 19:32

skoro Ci brzmienie piweja pasuje to możesz kupic. osobiście niezbyt za nim przepadam, ma strasznie sprzęgający przester. jeśli ma być piec do rzeźni w cenie bandyty to posłuchaj marshalli valvestate i avt.
Obrazek
Новый скин форум- трагедия!!!

NightLou
Posty: 7
Rejestracja: 01-12-2013 21:21

14-03-2014 22:36

A miales stycznosc z tym Valvestatem (8080 zakladam) ? Jak na zywo wypada ? Bo szczerze mowiac z Marshallem mialem tyle doczynienia ile na forach ;p A sa rozbieżne opinie na temat tego wzmaka ;)

Awatar użytkownika
marcowyzajac
Posty: 1760
Rejestracja: 17-04-2013 20:35

15-03-2014 17:05

przelotnie. nie gram rzeźni i tylko od czasu do czasu zdarza mi się przy różnych okazjach pograć na piecach tego typu.

valvestate mniej sprzęga, brzmi cieplej niż bandyta(bandyta zbyt sucho i zimno gra jak dla mnie) i trochę lepiej reaguje na gałkę volume w gitarze.

w podobnej cenie możesz mieć też laneya lv300, który bije te dwa na głowę brzmieniowo, chociaż nie tak popularny. jeszcze lepsza dynamika niż w marshallu, większa elastyczność przesteru i ogólna wygoda obsługi.
dwa przestery, opcja bright odmulająca brzmienie, dwa reverby i footswitch z diodami-taki drobiazg, ale dobrze jest pod nogą widzieć co się ma włączone. szczególnie na scenie.

pojedź, ograj, decyduj. niektórym do szczęścia trzeba właśnie bandyty, inni po ograniu kilku piecy bezpowrotnie go zostawiają. ale nie zamykaj się tylko na bandytę-możliwości jest dużo więcej
Obrazek
Новый скин форум- трагедия!!!

NightLou
Posty: 7
Rejestracja: 01-12-2013 21:21

16-03-2014 20:11

Dzieki wielkie ;) Ogram te 3 piece i zobacze ktory bedzie najlepiej nadawal sie do "łojenia" 3:)
Nad Laneyem nie zastanawialem sie wcale, ale jak dobrze zauwazyles, jest on mniej popularny od tych dwóch perełek znanych przez wszyskich (prawie)
Ale dzieki jeszcze raz - jade w przyszlym tygodniu, to moze uda mi sie napisac co nieco o nowym nabytku ;)

Wróć do „Jaki wzmacniacz gitarowy / combo od 500zł - 1000zł”