elguitar
Posty: 5
Rejestracja: 21-02-2014 22:02

27-02-2014 13:15

P.I.G. Precyzyjna Ingerencja w Głośność

Sprzedam kontroler głośności zrobiony samodzielnie na własne potrzeby.
Wzorowany na E.W.S. Subtle Volume Control stworzonym na potrzeby Scotta Hendersona.

Podłącza się toto w pętli efektów wzmacniacza (jeżeli masz tam już coś wpięte, to najlepiej po modulacjach i przed delayem), dla precyzyjnej kontroli głośności nogą w trakcje gry. Solidne części i wykonanie. Żadnych trzasków, czy szumów podczas używania

Potencjometr Telpod (polski).
Gniazda montażowe Vellman (belgijskie).
Gałka zdemontowana z DDR'owskiego telewizora - bardzo solidna, przykręcana na 2 śrubki.
Obudowa odlewana 89x35x30mm (DxSxW), wcześniej używana do innych celów, stąd nadliczbowe otwory (2 widoczne na ostatniej fotce, kolejne 2, mniejsze pod naklejką). Brakuje jednej śrubki (zaginęła w akcji). Od spodu rzep.
Naklejka skradziona przedszkolakowi (nie doliczam za nią!)
Całość solidnie polutowana.

Cena 40 zł

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
marcowyzajac
Posty: 1760
Rejestracja: 17-04-2013 20:35

27-02-2014 20:18

elguitar pisze:Naklejka skradziona przedszkolakowi (nie doliczam za nią!)

kurde, chętnie bym kupił, przydałby mi się taki kontroler, ale nie mam sumienia kupować czegoś, czego zrobienie było okupione nieszczęściem niewinnego dziecka.
Obrazek
Новый скин форум- трагедия!!!

elguitar
Posty: 5
Rejestracja: 21-02-2014 22:02

28-02-2014 10:38

Dziecko nie było niewinne, tylko moje własne.

A co do nieszczęścia, to córcia dostała w zamian cały arkusz takich naklejek i od razu wpadła na pomysł, aby mi nimi wszystkie kostki w pedalboardzie okleić...

Także jak chcesz kupić, to możesz z czystym sumieniem, a właścicielka naklejki jeszcze Ci chętnie własnoręcznie kolejne dwie dołoży.

Wróć do „Sprzedam (Efekty gitarowe)”