Awatar użytkownika
InsertCoin
Posty: 19
Rejestracja: 09-03-2011 21:04

05-11-2013 15:58

Już mam dosc czekania na to aż fx music mi łaskawie sprowadzi futerał do cadillaca. Postanowiłem kupić jakiś naprawdę porządny pokrowiec na mój sprzęt, poczytałem troche postów i w sumie znalazlem to
http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/a ... ng-dlx-ele

Szukam czegoś co przede wszystkim zabezpieczy sprzęt w każdą porę roku, zespół mam dosyć daleko, musze jechać pociągiem potem przespacerować się do busa i potem jeszcze znowu kawałek iść do sali. Więc w jesien/zimę, kiedy wszędzie jest błoto, robi się już nieciekawie.

Mogę wydać ok 400 zł na to, jeżeli macie jakieś naprawdę warte uwagi propozycje które przekraczają tą kwotę to też walcie. Pokrowiec ma mi służyć przez wiele lat, i będę w nim przenosił wiele różnych gitar więc chcę zapłacić raz a dobrze.

Awatar użytkownika
TanieStruny
Sklep Muzyczny
Posty: 521
Rejestracja: 20-09-2009 11:47

06-11-2013 07:55

To ma być typowy pokrowiec, czy coś utwardzanego? Domyślam się że ma być lekki, z możliwością wrzucenia na plecy?
Polecam RockBag od Warwicka, serię Premium Plus:
http://taniestruny.pl/pokrowce-gitarowe ... ektrycznej
- szerokie szelki -> idealne na długie podróże,
- twardy, sztywny materiał Rok Tex - nieprzemakalny (testowane),
- wzmacniany spód pokrowca,
- gruba warstwa ochronnej pianki.

Jedyne pytanie - czy głowa Cadillaca wejdzie bez problemu - ale to zawsze można pomierzyć.
TanieStruny.pl - Profesjonalny sklep z akcesoriami dla gitarzystów!

Awatar użytkownika
InsertCoin
Posty: 19
Rejestracja: 09-03-2011 21:04

06-11-2013 21:40

przez "coś utwardzonego" ma Pan na myśli futerał ? jeżeli znalazło by się jakiś naprawdę dobry futerał do cadillaca to chętnie bym go kupił, tylko że ostatnio kupiłem futerał ashtona do akustyka i to taka lipa trochę, nie wiem z czego jest wykonany ale nie sprawia wrażenia wytrzymałego, poza tym nawet te zamknięcia są trochę luźne i bałbym się go zabierać gdzieś daleko.

Ten zaproponowany przez Pana pokrowiec bardzo fajny, to jedna z opcji

Awatar użytkownika
TanieStruny
Sklep Muzyczny
Posty: 521
Rejestracja: 20-09-2009 11:47

07-11-2013 09:56

Myślę o czymś typu Soft Case:
Obrazek
Fajne wypośrodkowanie między pokrowcem, a klasycznym futerałem.
TanieStruny.pl - Profesjonalny sklep z akcesoriami dla gitarzystów!

Awatar użytkownika
InsertCoin
Posty: 19
Rejestracja: 09-03-2011 21:04

07-11-2013 14:21

Co by się do Cadillaca z tego znalazło ? Jaka jest różnica między soft casem a pokrowcem ?

jacenty2jak
Posty: 1
Rejestracja: 16-12-2013 19:52

18-12-2013 10:16

Witam,
mam ten sam problem z futerałem , mam pytanie czy coś znalazłeś? mnie interesuje sztywny case, ewentualnie soft case ale nie pokrowiec zwykły

Wróć do „Pokrowce i futerały”