AxelBundy
Posty: 2
Rejestracja: 30-01-2013 09:51

30-01-2013 10:08

Witam.
Tak jak jak napisałem- tematem jest wzmacniacz który wymieniłem.Gram na gitarze elektrycznej już troche czasu.Wzmacniacz z jakiego korzystałem to Marshall MG15.Niezbyt wysokie progi, prawdę mówiąc cały czas się z nim męczyłem.Od jakiegoś czasu przymierzałem się do zmiany na coś lepszego.Brałem pod uwagę Kustoma KG112 fx jednak ostatnio trafiłem na aukcje której przedmiotem jest Peavey Bandit 75.Tak się składa, że kiedyś poznałem się z osobą która wystawiła ten piecyk i mam okazje go ograć.
http://allegro.pl/show_item.php?item=2989711555

Nie jestem ekspertem jeżeli chodzi o sprzęt gitarowy tak więc pytam Was czy opłaca się za taką cenę kupować, czy może coś tańszego. Słuchałem troche na youtube i piec brzmi fajnie ale wiadomo, że to nie jest ostateczny wyznacznik czy jest dobry czy nie.Po ograniu byłbym w stanie go kupić ( jeśli się mi spodoba ) ale zanim za cokolwiek się zabiore chciałem poznać Wasze opinie i dowiedzieć się czegoś konkretnego ponieważ sumka nie jest mała jak dla mnie i dobrze mieć jakąś wiedze w tym temacie.

Awatar użytkownika
Nero93
Posty: 759
Rejestracja: 25-05-2010 19:46

30-01-2013 11:29

Piec dobry, tym bardziej że jest to starsza wersja, lepiej wykonana. Idź ograj, jeśli Ci sie spodoba to go weź, tym bardziej jak będziesz ogrywać to masz szanse jeszcze coś unegocjowac z ceny ;)
ObrazekObrazek

Mój kanał na YT :

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/user/NeroMusicLTD/videos

blueslover
Posty: 88
Rejestracja: 24-11-2012 18:33

30-01-2013 20:52

A ja z kolei czytałem na innym forum że te pierwsze bandity nie mają wiele wspólnego z późniejszymi seriami jak transtube (ta czerwona) i ta najnowsza obecna. Ogólnie spotkałem się z opinią że lepiej kupić te sprawdzone "normalne" bandity czy studio pro bo mają lepsze przestery choć clean chyba lepszy jest w tych starszych. Musiałbyś porządnie ograć i sprawdzić czy wszystko jest okey bo piec ma juz swoje lata.

AxelBundy
Posty: 2
Rejestracja: 30-01-2013 09:51

31-01-2013 13:10

Dzięki za Wasze odpowiedzi.Na pewno wemze to co napisaliście pod uwagę.
Dodam jeszcze, że ciągle zastanawiam się nad tym kustomem ale najpierw sprawdze bandita, nic nie strace ogrywając go.

Wróć do „Jaki wzmacniacz gitarowy / combo od 500zł - 1000zł”