Alpha
Posty: 132
Rejestracja: 31-07-2012 17:04

20-11-2012 23:29

Witajcie zwracam się do was z mały problemem mianowicie dostałem od kumpla w "spadku" program Groove Agent Virtual Drummer teoretycznie wszystko się elegancko instaluje ale gdy chce uruchomić program po prostu nie mam jak, fakt powstał folder wszystko pięknie ale nie ma żadnej ikony ani nic podobnego żebym odpalił sam program. Może ktoś z was wie o co chodzi bo ja już szczerze powiedziawszy męczę się z tym od godziny i po prostu nic. Z góry dzięki za pomoc :)

Awatar użytkownika
Cyssiek
Posty: 944
Rejestracja: 22-07-2009 13:14

21-11-2012 14:04

Alpha pisze:Witajcie zwracam się do was z mały problemem mianowicie dostałem od kumpla w "spadku" program Groove Agent Virtual Drummer teoretycznie wszystko się elegancko instaluje ale gdy chce uruchomić program po prostu nie mam jak, fakt powstał folder wszystko pięknie ale nie ma żadnej ikony ani nic podobnego żebym odpalił sam program. Może ktoś z was wie o co chodzi bo ja już szczerze powiedziawszy męczę się z tym od godziny i po prostu nic. Z góry dzięki za pomoc :)



Ten program to nie standalone, czyli nie właczysz go bez programu-matki (hosta). Instrumenty VST (czyli Twój program i róznej maści syntezatory etc) włącza sięw programach obsługujących owe VST - Cubase, Reaper, FlStudio, Adobe Audition czy co tam sobie wymyślisz. Pozdro :)
Fender Stratocaster Korea '92, Peavey JF1EX, basik Stagg, Alesis iO|2, T.Bone SC450, Shure SM58, CME M-Key

Wróć do „Gitara i komputer”