katamandu
Posty: 1
Rejestracja: 27-10-2012 10:58

27-10-2012 11:01

Witam
Przymierzam się do zakupu interfejsu muzycznego, nie znam się za bardzo więc liczę na waszą pomoc. Moja wymagania:
- ważne jest żeby nie zgrywał sumy do jednej ścieżki ale miał możliwość jednoczesnego zapisu do osobnych ścieżek stereo. Tak abym mógł nagrywać jednocześnie gitarę elektryczną, basową, klawisze oraz wokal, z możliwością późniejszej edycji poszczególnych instrumentów.
I w ogóle jak to sprawdzić w parametrach karty muzycznej, jeśli pisze że jest 8-kanałowa to znaczy że jest możliwość zgrywania 8 osobnych ścieżek na żywo w tym samym czasie?
- wzmacniacz dla mikrofonu pojemnościowego.

Awatar użytkownika
Dochu
Posty: 185
Rejestracja: 11-08-2012 16:47

03-11-2012 12:40

Ja szukałem swego czasu, ale czegoś mniejszego i mój wybór padł na Focusrite Scarlett 2i2, jestem zadowolony i dlatego mogę polecić starszego brata 8i6, który powinien spełnić twoje wymagania :)
Oprócz tego polecaną opcją jest Alesis i02, ale ze względu na twoje zapotrzebowanie też starszy brat - Alesis i04.
-Focusrite Scarlett 8i6, ewentualnie jeszcze wyższy model - Focusrite Scarlett 18i6
-Alesis i04

Ewentualnie taki Presonus jeszcze - Presonus Audiobox44, ale nie wiem nic na jego temat, nie widziałem opinii żadnych, ale podejrzewam iż sprzęt podobny klasowo będzie :)

W każdym razie z góry pisze że nie wiem czy mają możliwość na 100% nagrywania osobnych ścieżek, ale tak to u mnie działa w modelu 2i2 Focusrite-a, więc podejrzewam że będzie to się odbywało w analogiczny sposób w wyższych modelach ;)
Ibanez Artist AR50 (MiJ 81')+Orange AD30HTC+Buzzaro 212 Custom
Garrison AGD-200CE + Marshall AS50D

Obrazek

Wróć do „Nagrywanie gitary”