przemko90
Posty: 27
Rejestracja: 01-06-2011 19:41

25-09-2012 20:08

Witam,

Staram się ogarnąć bass dla brata. Przeglądam od jakiegoś czasu oferty na tablicy czy allegro ale specjalnie nic nie przyciąga mojej uwagi, byc moze dlatego ze w tej dziedzinie jestem lekko mowiąc "zielony.
Brat generalnie z instrumentami do czynienia nie miał, widząc że ja usiłuje sie uczyc na elektryku wymyslil ze tez chce po probować wiec podsunąłem mu taki pomysl.

Generalnie na bass mam do 500zl, na piecu mozemy wspolnie grac moim (wiem ze generalnie combo do elektryka nie jest najlepszym rozwiazaniem dla bassu, ale narazie wystarczy zwlaszcza ze moge podpiac do niego dwie gitary) wiec narazie skupić się chce na samej gitarze.

Skoncentrować się należy raczej na używanych sztukach, znalazłem jedną ofertę
http://allegro.pl/gitara-basowa-s-t-a-g-g-bc-300-gbk-i2635485448.html
Dzwoniłem tam, sprzedawca okazał się być "internetowym lombardem" więc nie jestem co do tej oferty zbyt pozytywnie nastawiony.

Więc zwracam się z prośbą do Was o pomoc, może macie coś do sprzedania albo udzielicie mi jakiejś rady, wskazówki ew. znajdziecie dla mnie cos konkretnego?

Z góry dziękuje i pozdrawiam.


przemko90
Posty: 27
Rejestracja: 01-06-2011 19:41

26-09-2012 16:08

Zastanwiam się jaka jest róznica pomiędzy tymi samickami a yamahą. Generalnie sam mam wiosło samicka ze zmienionymi pickupami i jest naprawde fajne. W dodatku ceny roznią się dość znacznie, pytanie brzmi ile się różnią w jakości.

Ten bass yamahy jest pokroju gitary elektrycznej yamahy mojego kumpla, z kolei te samicki sa powiedzmy z tej samej polki co moj elektryk przed zmiana pickupow i generalnie gitary byly bardzo podobne, nie wiem tylko czy tak samo mozna porownywac te bassy.

Wróć do „Gitary basowe”