harny91
Posty: 1
Rejestracja: 24-09-2012 23:39

24-09-2012 23:54

Jako, że jest to mój pierwszy post na tym forum, to najpierw chciałbym się przywitać.

Niedawno zakupiłem sobie interfejs audio line6 toneport ux 1 (nie studio) i po niedługim czasie pojawił się problem. Po niemal jednym dniu użytkowania wystąpił problem z oprogramowanie i prawdopodobnie łącznością urządzenia z moim laptopem (spełniającym wszystkie wymagania sprzętowe), otóż pierwsza część problemu jest taka, że gdy interfejs jest podłączony do komputera, żadne oprogramowanie producenta nie chce działać (przykładowo podfarm (oryginalny, zakupiona licencja) crashuje się zaraz po próbie uruchomienia), a gdy jest odłączony wszystko się uruchamia. Druga część problemu opiera się na tym, że gdy sprawdzam w reaperze, czy sprzęt jest w ogóle wykrywany, okazuje się że tak, ale bez gniazd input. Wszystkie problemy zaczęły się gdy usunąłem gearboxa ze swojego systemu (chciałem sprawdzić z czym się to je, ale nie spodobało mi się). Wyjście słuchawkowe działa bez zarzutu. Próbowałem przeinstalowywać software i sterowniki (najnowsze, pobrane ze strony producenta) setki razy, a także podłączać sprzęt do różnych gniazd USB, ale nic nie pomaga, stąd też proszę o pomoc. Za wszystkie próby udzielenia mi pomocy serdecznie dziękuję.

Wróć do „Gitara i komputer”