domelo19971997
Posty: 61
Rejestracja: 11-08-2012 00:55

15-09-2012 10:25

Nie wiem co zrobić. Mam dwa typy cort by był nowy ze sklepu, a washburna kupił bym używanego z wymienionymi kluczami na BLOKOWANE można tu przeczytać o niej http://allegro.pl/washburn-we-v-dime-tu ... 00903.html i nie wiem która gitara lepsza jest. średnio podobają mi się V'ki a ta jest jeszcze moro co trochę odrzuca. którą lepiej na początek? czy Cort to naprawdę taki syf jak mi ten gościu pisze?
Obrazek

Cort Katana KX5 BKM

MarioBB
Posty: 57
Rejestracja: 19-04-2012 19:37

15-09-2012 12:07

Jeśli na początek to Katana będzie dobrym wyborem ale nie nowa. Rozglądnij się za używkami. Tutaj jeden z forumowiczów sprzedaje model KX1Q który będzie dużo lepszym wyborem a zapłacisz za niego tyle ile za nową Katanę. W używce będziesz miał już wyregulowane co trzeba rozegrane..nic tylko brać. Z tym Washburnem do czynienia nie miałem więc na jego temat się nie wypowiem ale osobiście V-auki mi nie podchodzą. Oczywiście poczekaj jeszcze na inne opinie bo tutaj może to wyglądać na zasadę sam ma to poleca. A co do tego czy Cort to syf. Koleś chce sprzedać więc pisze takie rzeczy nie jest to może najwyższa klasa gitar ale nie przesadzajmy. Jako wiosło na początek zda egzamin na pewno. Dobrze by było gdybyś miał możliwość ograć obie i porównać wtedy będziesz wiedział która bardziej Ci pasuje.
ObrazekObrazek

Cort Katana Kustom KG 112FX

Wróć do „Gitary elektryczne”