Suggestion
Posty: 10
Rejestracja: 14-09-2012 23:42

14-09-2012 23:59

Witam!
Chce zakupić sobie moja pierwszą gitarę elektryczną. Gram już 9 miesięcy na akustyku. Miałem już niejednokrotna okazję grać na elektryku, jednak nie posiadam żadnego znajomego, który mógłby mi doradzić co do pieca, a w sklepach nieraz chcą wcisnąć tzw. szit. Myślę, że takie forum da mi najbardziej wiarygodną odpowiedź.

Mianowicie, celuje w Corta X2. Gitara mi się podoba, miałem okazje ograć, jednak nie mam pojęcia jaki piec. Nie będę ukrywał, że lubię raczej mocne przestery. Powiedzmy, że mogę przeznaczyć na ten zakup ok. 200-400 zł. Wiem, że za tą kwotę " burżuazji " nie będzie, jednak jestem w stanie tylko tyle wydać.

A więc, co polecacie?
Czytałem wiele dobrych opiń, słucham na yt i wydaje mi się, że za tą cenę gra przyzwoicie.
http://guitardream.pl/catalog/gitara/wz ... crate-fw15
Z góry dziękuje.

MarioBB
Posty: 57
Rejestracja: 19-04-2012 19:37

15-09-2012 04:13

Jeśli Crate FW15 to0 ten z R na końcu ( większy głośnik i reverb). Od siebie mogę polecić Kustom KG 112FX ale ciężko go ostatni znaleźć. Do mocniejszych przesterów może potrzebować dopałki. A może Roland 15/20 XL(na aleegro sporo ich ostatnio było). Jeśli masz możliwość sprawdź sobie te modele.
ObrazekObrazek

Cort Katana Kustom KG 112FX

Wróć do „Jaki wzmacniacz gitarowy / combo do 500zł”