Awatar użytkownika
giwo123
Posty: 59
Rejestracja: 30-03-2012 21:07

19-08-2012 23:02

Siema. Możecie mi napisać jakie są wasze wrażenia związane z tym marszalkiem ? And prosze nie piszcie mi propozycji innych, bo nie chce kupić tylko jestem ciekaw jak brzmi waszym zdaniem... :D
Pozdr

Awatar użytkownika
jacenty
Posty: 335
Rejestracja: 10-04-2011 18:46

20-08-2012 06:50

Ta kostka bardzo lubi się z moim Kustomem. Jak dla mnie, to ma rewelacyjny Overdrive, ale za to tryb Distortion jest nieco zamulony. Ogólnie fajnie gada, sporo możliwości regulacji, fajne brzmienie można wyciągnąć na przesterze z pieca w połączeniu z trybem Overdrive kostki, ale tutaj trzeba ostrożnie z Gainem, aby nie przesadzić. Nie uświadczyłem na tej kostce "siary". Ogólnie, nieźle można pomłócić (choć oczywiście są mocniejsze kostki), ale i też fajne brzmienia można wyciągnąć do blues rocka i tak dalej. Ja osobiście korzystam często z trybu Overdrive. W tej cenie to jest godna polecenia kostka :)

Aha, jakbyś chciał kupić, to od razu kup zasilacz do niej. Strasznie żre baterie. Sześć godzin to jest naprawdę max, a i tego nie wytrzymuje.
Obrazek Obrazek
<<Cort KX5 [Dimarzio D-Sonic >><<Kustom KG212FX>> <<TC Electronic Flashback Delay>> << Marshall JH1 The Jackhammer, EHX Metal Muff >>

Awatar użytkownika
Dektiv
Posty: 113
Rejestracja: 07-07-2010 11:30

20-08-2012 10:25

Grałem na niej kilka tygodni, do bluesa i lżejszego rocka bardzo fajna, ale distortion jak dla mnie porażka, do tego się totalnie nie nadaje, metalu na niej raczej nie pośmigasz, do tego są lepiej brzmiące kostki.

Wróć do „Distortion / Overdrive”