daniel1
Posty: 142
Rejestracja: 27-07-2011 15:42

29-07-2012 21:02

Glownie chodzi o wioslo do łojenia metalu, co myslicie o tej gitarce, ofc japoniec, ale z czasem wymienic przetwornik na bridgu na seymoura? A i mam pytanko, jest tylko jeden model przetwornika Seymour czy jak?? Jezeli chodzi mi o ciezsze brzmienie to co jeszcze wchodzi w gre?

A takie dodatkowe pytanie, czy uzywajac tremolo zbyt mocno gwaltownie itp moge zerwac struny? Jak to dziala, bo nie moge sobie wyobrazic, ze struny sa naciagniete i jeszcze jest wajcha ktora je moze jeszcze bardziej rozciagnac.

Z gory dzieki za odp

Awatar użytkownika
MadYarpen
Posty: 188
Rejestracja: 28-01-2012 23:37

29-07-2012 22:01

daniel1 pisze:Glownie chodzi o wioslo do łojenia metalu, co myslicie o tej gitarce, ofc japoniec, ale z czasem wymienic przetwornik na bridgu na seymoura? A i mam pytanko, jest tylko jeden model przetwornika Seymour czy jak?? Jezeli chodzi mi o ciezsze brzmienie to co jeszcze wchodzi w gre?

A takie dodatkowe pytanie, czy uzywajac tremolo zbyt mocno gwaltownie itp moge zerwac struny? Jak to dziala, bo nie moge sobie wyobrazic, ze struny sa naciagniete i jeszcze jest wajcha ktora je moze jeszcze bardziej rozciagnac.

Z gory dzieki za odp


Seymour Duncan to firma produkująca pickupy, i ma ich pierdyliard w ofercie.
Obrazek
Jackson JS32RT Dinky (Merlin Hellfire & Legend Ceramic) -> Line 6 POD HD300

Wróć do „Gitary elektryczne”