Który kolor Explorer'a Korina podoba Ci się bardziej?

 
Liczba głosów: 0
Awatar użytkownika
sebe1996
Posty: 11
Rejestracja: 03-03-2010 16:52

11-01-2011 20:33

Tak jak w temacie. Szukam gitary do ok. 1500 zł, najlepiej ze Floyd Rose'm. Interesuje mnie narazie Dean Dime Razorback DB Floyd.
Ostatnio zmieniony 12-01-2011 14:56 przez sebe1996, łącznie zmieniany 1 raz.
Gibson Les Paul Studio WRCH; Epiphone SG G310 RE z Merlin Legend i Merlin Hellfire; Fender Mustang I; Marshall MS-4; Takamine G320S; Yamaha C40; Stary Defil.

Awatar użytkownika
Hans666
Posty: 23
Rejestracja: 24-08-2010 11:11

11-01-2011 22:37

Z tego co widzę na allegro to zaproponuję Ci: http://allegro.pl/okazja-jackson-rr3-i1405480773.html

Porządne wiosło i jak za tą kasę naprawdę fajna opcja (nowa w sklepie ponad 3500zł). Jest produkcji japońskiej z dobrej półki jacksona, więc rozwala na łopatki chińskie, indonezyjskie a nawet koreańskie gitary. Posiada bdb osprzęt, mostek floyd'a na licencji jest bardzo chwalony przez swoich użytkowników i świetnie trzyma strój. Jedynie mógłbyś wymienić przetwornik/przetworniki w przyszłości na coś z najwyższej półki to by dało jeszcze większego kopa bo te zamontowane są średnie (w porównaniu z zawodowymi). Na przyszłość można przynajmniej Seymoura Duncana SH-4 wstawić pod mostek. Jest dedykowany do tej gitary, uniwersalny i można używkę za dobre pieniądze kupić.

Podsumowując: za tą cenę naprawdę nie ma co się zastanawiać :)

Awatar użytkownika
sebe1996
Posty: 11
Rejestracja: 03-03-2010 16:52

12-01-2011 14:19

Hans - Całkiem ciekawa propozycja. A co sądzisz o Epiphone Explorer Korina '58, co prawda nie ma floyda ale mi sie podoba taki kształt i czytałem ze jest dobry. Ja wiem, że ty się bardzo zraziłeś do chińczyków ale powiedz coś o tym sprzęcie jeśli wiesz coś.
Gibson Les Paul Studio WRCH; Epiphone SG G310 RE z Merlin Legend i Merlin Hellfire; Fender Mustang I; Marshall MS-4; Takamine G320S; Yamaha C40; Stary Defil.

Awatar użytkownika
Hans666
Posty: 23
Rejestracja: 24-08-2010 11:11

12-01-2011 15:42

sebe1996 pisze:Hans - Całkiem ciekawa propozycja. A co sądzisz o Epiphone Explorer Korina '58, co prawda nie ma floyda ale mi sie podoba taki kształt i czytałem ze jest dobry. Ja wiem, że ty się bardzo zraziłeś do chińczyków ale powiedz coś o tym sprzęcie jeśli wiesz coś.


Ogólnie wyznaję zasadę ,że obecnych epiphonów się po prostu nie kupuje bo są fatalne za swoją cenę, i każdy kto miał je w rękach i odniesienie do innych, lepszych gitar wie o czym mówię.

Jackson RR3 to zupełnie inna liga. Dobre japońskie wiosło. Za takie śmieszne pieniądze jakie trzeba dać w polsce (nawet 40% ceny sklepowej) to jest naprawdę wyśmienita propozycja i wątpię, że znajdziesz coś ciekawszego. Tym bardziej, jeżeli nie przeszkadza ci wygląd (czyli niestety coś co osoby początkujące stawiają jako priorytet w zakupie).

W przyszłości wstawisz np. dedykowanego Seymoura Duncana SH-4 (koszt ~200zł) i będzie jeszcze lepiej. Taki sprzęt podpinasz bezpośrednio pod dobrego heada/paczkę i żre z deski jak głupi. SH-4 to chyba najuniwersalniejszy przetwornik pod most i zagrasz na nim wszystko.

Tak więc rozważ dobrze moją propozycję, jak chcesz mieć porządną gitarę na lata a nie zabawkę :)

Wróć do „Gitary elektryczne”