Awatar użytkownika
GitarzysciPL
Administrator
Posty: 647
Rejestracja: 26-01-2007 19:28

31-07-2018 22:53

W ciągu roku jest wiele okazji do wręczenia komuś prezentu. Nie muszą to być święta, urodziny czy imieniny, bowiem odpowiednich dni jest całkiem sporo. Wystarczy pomyśleć o rocznicach czy konkretnych datach, które mają szczególne znaczenie dla osoby, którą pragniemy obdarować. Możemy pójść o krok dalej i wręczyć prezent zupełnie bez okazji, co zrobi jeszcze większe wrażenie na osobie, której taki prezent wręczymy.

To jaki podarek wybierzemy powinno zależeć od upodobań konkretnej osoby. Jeżeli taka osoba lubi muzykę, możemy sprezentować jej słuchawki, ale aby było bardziej oryginalnie, wybierzmy opaskę muzyczną Relaxtune. Czym różni się ona od innych słuchawek? Przede wszystkim jest ona lekka i bardzo wygodna, dlatego polecana jest dla osób, które mają problemy z zaśnięciem.

Wbudowane głośniki są bardzo płaskie, więc leząc na boku nie uświadczymy niekomfortowego uciskania, a dzięki temu, że opaska jest bezprzewodowa, nie będziemy mieli problemów z plączącym się kablem. Oryginalny wygląd nie jest jedyną jej zaletą, ponieważ od razu po włączeniu muzyki zauważymy, że dźwięk jest wyjątkowo głęboki i naturalny, więc jego jakość można zaliczyć na plus. Kiedy można jej używać? Choć opaska dedykowana jest do użytku przed snem, znajdzie zastosowanie także w innych sytuacjach, na przykład podczas podróży/ Kiedy jedziemy pociągiem i chcemy się zrelaksować, wystarczy założyć opaskę, za pomocą łączności bluetooth połączyć się ze smartfonem, tabletem czy laptopem i włączyć ulubioną muzykę lub audiobook. Dzięki jej bezprzewodowej formie nie będziemy musieli męczyć się z plączącym się kablem, a samą opaskę wystarczy złożyć i wsadzić do plecaka czy kieszeni. Do zestawu dołączony został przewód USB do ładowania pasujący do standardowej ładowarki lub powerbanku, a po całkowitym naładowaniu, opaska będzie grać przez około pięć godzin.

https://www.toys4boys.pl/muzyczna-opaska-do-spania-item9353.html
=> Katalog Muzyczny - dodaj swój profil lub stronę
=> Sklepy Muzyczne - ranking sklepów muzycznych - sprawdź sklep zanim kupisz!!!

Wróć do „Sklepy muzyczne”