Awatar użytkownika
GitarzysciPL
Administrator
Posty: 659
Rejestracja: 26-01-2007 19:28

19-11-2015 15:43

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, już na wiosnę, seria gitar akustycznych Framus Legacy poszerzy się o kilka interesujących modeli. Nowości tej serii to instrumenty z litymi świerkowymi topami, litym tyłem i litymi bokami ze Wschodnioindyjskiego Palisandru. Te nowe, całkowicie lite gitary Framus Legacy Drednought są dostępne z cutaway’em (lub bez), z systemem przystawek Fishman (lub bez) oraz w wykończeniach Vintage Satin Natural Tinted i Vintage High Polish Natural Tinted. Do tych gitar dołączamy twarde futerały.

Co więcej, rodzina gitar Framus Leagacy Jumbo także została powiększona. Dostępne są już gitary Framus Legacy Jumbo Maple (top z litego świerku, a tył i boki z laminowanego klonu) jak również Framus Legacy Mahogany Jumbo (top z litego mahoniu, a tył i boki z laminowanego mahoniu). Każdy model jest dostępny z cutaway’em albo bez, oraz z systemem przetworników Fishman lub bez elektroniki.

Serię Framus Legacy wzbogacają natomiast 12-strunowe modele dreadnought. Posiadają lite, świerkowe topy ( boki i tył wykonano z laminowanego mahoniu) i cechują się potężnym brzmieniem. Gitary 12-strunowe są dostępne z cutaway’em albo bez, oraz z systemem przetworników Fishman lub bez elektroniki.
Dla wzmocnienia dźwięku, wszystkie gitary akustyczne Framus Legacy są fabrycznie wyposażone w struny Cleartone Acoustic – struny powlekane i bardzo wytrzymałe. Gitary Framus Legacy usatysfakcjonowały już wielu klientów otrzymując niezliczoną ilość pozytywnych recenzji na całym świecie.

Większość nowych modeli jest już dostępna, część pojawi się pod koniec stycznia 2016. Szczegółowe informacje, specyfikacje oraz europejskie rekomendowane ceny detaliczne można znaleźć tutaj: http://www.framus.de
=> Katalog Muzyczny - dodaj swój profil lub stronę
=> Sklepy Muzyczne - ranking sklepów muzycznych - sprawdź sklep zanim kupisz!!!

Wróć do „Producenci i marki”