Awatar użytkownika
dejw1001
Posty: 28
Rejestracja: 09-08-2011 22:46

24-03-2013 16:33

Witam, mam wielki problem, gdyż posiadam te wspaniałe mikrofony tzn Neumann U87 i + Neumann 170 R , ale niestety nie wiem jak ich mogę używac. Wiem tylko że U87 jest pojemnościowy

Moje pytania są takie - czy te Neumanny mają wejście ''cyfrowe'' ? Coś o tym czytałem - że żeby takie coś podłączyć to też trzeba mieć w interfejsie wejscie cyfrowe

Czy da radę jakos to podlaczyc do komputera używając czegos takiego, bo to aktualnie mam w domu http://www.zzounds.com/item--DGDMBOX - - - pisze że ma 2 wejścia mikrofonowe analogowe

Jeśli nie, to co jest potrzebne żeby to podlaczyc do komputera i zeby działało należycie ? - naczytałem się o inwerterach sygnału, wzmacniaczach lampowych, preampach i innych i mam mętlik w głowie także proszę o pomoc

POMOCY!!!
"Gitar Ci u mnie dostatek"
Potrzebujesz wiosła lub pieca? Pisz ! Tylko dobre gity w git cenach!

Awatar użytkownika
Cyssiek
Posty: 944
Rejestracja: 22-07-2009 13:14

27-04-2013 17:26

Osz ty, skąd masz takie znakomite mikrofony?


Potrzebny będzie interface USB z zasilaniem phantom (48V dla pojemności), jeśli chcesz podłączyć do kompa i należycie by działały. Tylko już nie jakieś budżetowe interface - może coś ze stajni Focusrite, M-Audio, Alesis, czy Tascam - to solidne firmy. Bo słabo byłoby podłączać mikrofon za 10 tysięcy do interfejsu Behringera...

ed - te neumany są 100% analog
Fender Stratocaster Korea '92, Peavey JF1EX, basik Stagg, Alesis iO|2, T.Bone SC450, Shure SM58, CME M-Key

Wróć do „Nagrywanie gitary”