Laboratorium
Posty: 3
Rejestracja: 27-08-2013 14:51

18-09-2015 13:49

Lekcje gry na gitarze elektrycznej, akustycznej, klasycznej, ukulele w Warszawie. Możliwa nauka gry z nut.
Jestem nauczycielem w prywatnej szkole muzycznej Laboratorium Muzyki, gitarzystą od 18 lat. We wczesnych latach nauki udzielałem się w organizacjach harcerskich/kościelnych, zespołach rozrywkowych. Od czasu, gdy zamieszkałem w Warszawie moje życie muzyczne nabrało bardzo szybkiego tempa. Przez ten czas brałem udział w wielu projektach, współpracując z muzykami takimi jak: Wojtek Mrówiec (KAT), Krzysztof Domański (Ania Dąbrowska), Zu Pytlińska (Sen Zu, Yoga Terror), Katarzyna Pawlukiewicz (Monika Urlik), The Rooads. Oprócz tego jestem akustykiem.

Lekcje gitary prowadzę w studiu nagraniowym. Duże doświadczenie w nauczaniu. Nauka od poziomu podst. i zaawans. Zajęcia odbywają się na ul. Korkowej 23 w Warszawie oraz na ul. Julianowskiej 35 w Piasecznie. Mila atmosfera.

tel:604 583 387

info@laboratorium24.com.pl
http://www.gitarawarszawa.pl



nauka gry na gitarze, lekcje gry na gitarze, nauczyciel gry na gitarze, Warszawa, Wawer, Praga, Wesoła, Rembertów, Piaseczno, Konstancin, Chyliczki, Julianów, Józefosław

Wróć do „Szukam nauczyciela / Udzielę lekcji”