jarex
Posty: 1
Rejestracja: 08-10-2015 09:39

08-10-2015 09:41

Witam,
Oferuję naukę gry na Gitarze Klasycznej , Akustycznej bądź elektrycznej na najwyższym poziomie, jestem absolwentem Krakowskiej Szkoly Jazzu I Muzyki Rozrywkowej,sam na gitarze gram już ponad 13 lat, obecnie pracuję w dwóch prywatnych szkolach muzycznych w Krakowie jestem czynnym muzykiem oraz kompozytorem. Posiadam ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi , mlodzieża i doroslymi ponieważ zajmuje się już tym ponad 9 lat, na potwierdzenie mogę pochwalić się ze moi uczniowie wygrywają różnego rodzaju konkursy muzyczne. Na moje zajęcia mogą uczęszczać wszyscy którzy ukończyli 7 lat nie mam górnej granicy wieku, gry na gitarze może nauczyć się każdy dlatego jeżeli zawsze marzyles/marzylas aby spróbować zapraszam serdecznie. Gwarantuje indywidualne podejście do każdego ucznia , zapewniam również materialy typu nuty czy tabulatury. Kolejną zaletą mojego sposobu nauczania jest fakt że uczeń sam podnosi sobie poprzeczkę poprzez granie utworów które sam wybiera w odpowiednim stadium zaawansowania, uczę w dowolnym gatunku muzycznym od bluesa po muzykę metalową . Lekcje mogą odbywać się u mnie (Prądnik Bialy) bądź u ciebie, koszt jednej lekcji to 40 zl za pelne 60 min. ( w przypadku dojazdu do ucznia doliczam koszty przejazdu samochodem ). W razie pytań proszę śmialo pisać bądź dzwonić 506 372 113 nie radze zwlekać ponieważ są to już ostatnie wolne miejsca ! Zapraszam Serdecznie

Wróć do „Szukam nauczyciela / Udzielę lekcji”