Awatar użytkownika
Morgi
Posty: 1
Rejestracja: 02-10-2012 18:07

02-10-2012 18:21

Moje pytanie jest trochę bardziej złożone. Z racji iż na dniach prawdopodobnie zamawiam przetwornik "Seymour Duncan JB Jr Jeff Beck" do mojego squier stratocaster-a, mam takie pytanie; Jaki multiefekt/procesor fajnie i efektywnie zabrzmiał by z w.w gitarką, przetwornikiem puszczonych na Peavey ValveKing-u (212)? Poruszam się głównie w kręgach Nirvany, AC\DC, Alice Cooper-a, The Clash, aż po ciężej brzmiące rify np Luxtorpedy (nowsze nuty), Summa 41, LP, LB, BFMV i reszta ekipy typu hard. (taka paleta od ball rock, przez grunge po hard rock- głównie) Przede wszystkim nie chcę szumów i jakiś bełkotów zamiast dźwięków z efektu...

Prosiłbym o jakieś rady, być może (jeśli setup wydaje się nie specjalnie dobrany pick+efekt do pieca i gitki) nowe propozycje, rozwiązania, tak żeby jakoś zabrzmiał na 1-wszym koncercie w niedalekiej przyszłości.

Z góry, dziękuję.
"Chęć bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

oposame
Posty: 2
Rejestracja: 01-10-2012 21:12

09-10-2012 20:19

Jest to naprawde bardzo dobry sprzęcik. Wysłuchaj sobie próbki na youtube, poczytaj. Spisywał się na próbach jak i na koncertach. Ogromna paleta brzmień takich jak chorus overdrive octaver i wiele innych. Nowy kosztuje 900 zł. Moja oferta kup teraz : 580 . licytuj 450. Taka okazja się nie powtorzy !

http://allegro.pl/korg-px5d-multiefekt-gitarowo-basowy-super-okazja-i2692076908.html

pozdrawiam ;)

demon
Posty: 138
Rejestracja: 13-01-2012 15:37

23-10-2012 15:41

Jak do domu to Pocket POD firmy Line6. Na koncertach może być nieco gorzej z nim niestety. Jak masz gdzieś sklep muzyczny to najlepiej przejdź się i ograj kilka różnych multi (Line6, BOSS, KORG itp.) i dopasuj pod ucho :)
Obrazek

Wróć do „Multiefekty / Procesory”