Awatar użytkownika
Kenobi
Posty: 294
Rejestracja: 08-02-2011 20:13

28-06-2012 00:57

Elo.
Misfits - pioner horror punku, jeden z moich ulubionych zespołów.
Osobiście uwielbiam erę z Danzigiem i Gravesem, moja ulubiona płyta to "American Psycho".
Mają prze zajebisty imidż, szczególnie Graves, te jego umalowanie i włosy - cudo, zazdroszczę też mu kości policzkowych - bardzo mi się podobają :D
"Nigdy nie jesteś za stary, żeby grać rock and rolla." - Bon Scott
Gitarowe Ciekawostki na FB!

merryten
Posty: 3
Rejestracja: 19-07-2012 20:12

19-07-2012 20:26

Muzyke fakt mają fajną ,ale te ich "malowania" własnie mnie denerwują... kwesia gustu...

Awatar użytkownika
Kenobi
Posty: 294
Rejestracja: 08-02-2011 20:13

19-07-2012 21:36

merryten pisze:Muzyke fakt mają fajną ,ale te ich "malowania" własnie mnie denerwują... kwesia gustu...

Mi się szczególnie podoba Graves... najlepsze włosy co miał na Famous Monster i ten jego "malunek" czy corpse (nie wiem czy można to nazwać corpsem?), po prostu zazdroszczę :D Nie żebym był gejem, ale chciałbym tak mieć :D
"Nigdy nie jesteś za stary, żeby grać rock and rolla." - Bon Scott
Gitarowe Ciekawostki na FB!

Awatar użytkownika
Geohound
Moderator
Posty: 2279
Rejestracja: 19-06-2008 17:25

19-07-2012 23:53

3 posty a jeszcze nikt nie wspomnial o wokalu Gravesa, który chyba ustawiłbym w top 5 wokali jakie w życiu słyszałem.

Tak czy siak płyty mają słabe i nudne. Oprócz flagowych kawałków to krążki 'przegrane' i nic pamiętliwego nie zostaje.

Awatar użytkownika
Kenobi
Posty: 294
Rejestracja: 08-02-2011 20:13

22-07-2012 02:49

Geohound pisze:3 posty a jeszcze nikt nie wspomnial o wokalu Gravesa, który chyba ustawiłbym w top 5 wokali jakie w życiu słyszałem.

Tak czy siak płyty mają słabe i nudne. Oprócz flagowych kawałków to krążki 'przegrane' i nic pamiętliwego nie zostaje.


Mimo że lubię Misfits - zgodzę się z Tobą, tak czy siak... wokal Graves'a jest nie do opisania... też się z tym zgadzam.
"Nigdy nie jesteś za stary, żeby grać rock and rolla." - Bon Scott
Gitarowe Ciekawostki na FB!

Theo
Posty: 1
Rejestracja: 19-07-2012 23:50

28-07-2012 19:56

Moim zdaniem Graves wniósł do Misfits swój melodyczny wokal. Dzięki niemu, nie byli oni już zwykłym zespołem punkowym, tylko czymś się wyróżniali. Uwielbiam ich słuchać właśnie dzięki Graves'owi.

Awatar użytkownika
AvengedBlood
Posty: 279
Rejestracja: 17-06-2011 19:09

13-08-2012 21:42

Graves to mój ulubiony wokalista . Najbardziej uwielbiam go za głos oczywiście, na livie oczywiście super nim operuje, nawet jak przez nos daje. Wygląd oczywiście super oraz, co nikt nie wspomniał jego ruchy !!! On jest po prostu perfekcyjny !

http://www.youtube.com/watch?v=Vqf3IiiBn_g

Polecam wam zespół Gotham Road w którym Graves śpiewa. Kurde szkoda że Misfits się skończyło, teraz to jest porażka za czasów Doyla, Gravesa, i Chuda był pogrom. Misfits ma duży wpływ na mój zespół. I szkoda że obecnie tak mało ludzi o nich pamięta. Już nie mówię o słuchaniu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Geohound
Moderator
Posty: 2279
Rejestracja: 19-06-2008 17:25

26-08-2012 17:20

oskarm93 pisze:I szkoda że obecnie tak mało ludzi o nich pamięta. Już nie mówię o słuchaniu.


Ja to szczerze mówiac niedawno ich dopiero odkryłem. Tzn widzialem nazwe lata temu ale nigdy nie chcialo mi sie tego puscic. W koncu w YT puscilem najbardziej popularny i okazało się, ze warto.

Awatar użytkownika
Kenobi
Posty: 294
Rejestracja: 08-02-2011 20:13

27-08-2012 01:07

oskarm93 pisze:Graves to mój ulubiony wokalista . Najbardziej uwielbiam go za głos oczywiście, na livie oczywiście super nim operuje, nawet jak przez nos daje. Wygląd oczywiście super oraz, co nikt nie wspomniał jego ruchy !!! On jest po prostu perfekcyjny !

http://www.youtube.com/watch?v=Vqf3IiiBn_g

Polecam wam zespół Gotham Road w którym Graves śpiewa. Kurde szkoda że Misfits się skończyło, teraz to jest porażka za czasów Doyla, Gravesa, i Chuda był pogrom. Misfits ma duży wpływ na mój zespół. I szkoda że obecnie tak mało ludzi o nich pamięta. Już nie mówię o słuchaniu.


Heh ja odkryłem Misfits przypadkowo aż łezka w oku się kreci.. opowiem wam :
Ciotka puściła mi bodajże w 2003 teledysk "Scream" Misfitsów... bałem się xD no i ogólnie fajny był ten teledysk... a rok temu ciotka właśnie ta mówi "Posłuchaj sobie Misfits", wpisuje Misfits w Google, odpalam "Dig up her bones" - orgazm, odpalam "Scream" - powróciłem do dawnych lat ! :3
"Nigdy nie jesteś za stary, żeby grać rock and rolla." - Bon Scott
Gitarowe Ciekawostki na FB!

Awatar użytkownika
AvengedBlood
Posty: 279
Rejestracja: 17-06-2011 19:09

03-09-2012 08:22

Rozwalają mnie ludzie. Pytam czego słuchają. Oni : No punku najwięcej. Zatem pytam : A Misfits słuchasz ? A oni : To album jakiś czy zespół. -,- Ja poznałem Misfits, gdy czytałem coś o historii muzyki punkowej i tak się gdzieś przytoczyli. Ale ten nowy Misfits to by szlak trafił.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kenobi
Posty: 294
Rejestracja: 08-02-2011 20:13

03-09-2012 11:56

oskarm93 pisze:Rozwalają mnie ludzie. Pytam czego słuchają. Oni : No punku najwięcej. Zatem pytam : A Misfits słuchasz ? A oni : To album jakiś czy zespół. -,- Ja poznałem Misfits, gdy czytałem coś o historii muzyki punkowej i tak się gdzieś przytoczyli. Ale ten nowy Misfits to by szlak trafił.


Mi się podoba Misfits głównie z Gravesem, ale Walk Among Us też fajny album (Last Caress... piękny kawałek), ale nowi Misfits się "sprzedali", Only robi tak jak Axl z Guns N' Roses... :/
"Nigdy nie jesteś za stary, żeby grać rock and rolla." - Bon Scott
Gitarowe Ciekawostki na FB!

Awatar użytkownika
AvengedBlood
Posty: 279
Rejestracja: 17-06-2011 19:09

03-09-2012 15:14

Kenobi pisze:
oskarm93 pisze:Rozwalają mnie ludzie. Pytam czego słuchają. Oni : No punku najwięcej. Zatem pytam : A Misfits słuchasz ? A oni : To album jakiś czy zespół. -,- Ja poznałem Misfits, gdy czytałem coś o historii muzyki punkowej i tak się gdzieś przytoczyli. Ale ten nowy Misfits to by szlak trafił.


Mi się podoba Misfits głównie z Gravesem, ale Walk Among Us też fajny album (Last Caress... piękny kawałek), ale nowi Misfits się "sprzedali", Only robi tak jak Axl z Guns N' Roses... :/




Moim zdaniem mogli by sprzedać, pod warunkiem żeby składu nie zmienili, jerry jako wokalista leży, to samo gitarzysta, Doyle miał te fajne slidy i bardzo mocno uderzał w struny. Czasy Z danzingiem też były fajne np Where Eagles Dare, Hybrid Moments czy też ww. Last Caress.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kenobi
Posty: 294
Rejestracja: 08-02-2011 20:13

03-09-2012 20:14

oskarm93 pisze:
Kenobi pisze:
oskarm93 pisze:Rozwalają mnie ludzie. Pytam czego słuchają. Oni : No punku najwięcej. Zatem pytam : A Misfits słuchasz ? A oni : To album jakiś czy zespół. -,- Ja poznałem Misfits, gdy czytałem coś o historii muzyki punkowej i tak się gdzieś przytoczyli. Ale ten nowy Misfits to by szlak trafił.


Mi się podoba Misfits głównie z Gravesem, ale Walk Among Us też fajny album (Last Caress... piękny kawałek), ale nowi Misfits się "sprzedali", Only robi tak jak Axl z Guns N' Roses... :/




Moim zdaniem mogli by sprzedać, pod warunkiem żeby składu nie zmienili, jerry jako wokalista leży, to samo gitarzysta, Doyle miał te fajne slidy i bardzo mocno uderzał w struny. Czasy Z danzingiem też były fajne np Where Eagles Dare, Hybrid Moments czy też ww. Last Caress.


No ale teraz się sprzedali... bo Jerry dalej to ciągnie z tym wujowym składem, a fakt Doyle fajny ma styl itd.
"Nigdy nie jesteś za stary, żeby grać rock and rolla." - Bon Scott
Gitarowe Ciekawostki na FB!

Awatar użytkownika
AvengedBlood
Posty: 279
Rejestracja: 17-06-2011 19:09

03-09-2012 21:59

Misfits to jeden z nie wielu zespół, które cenię za show jakie robią. Niby nic specjalnego ale ten klimat jest. http://www.youtube.com/watch?v=7Msew8nFXkI
Obrazek

Awatar użytkownika
Kenobi
Posty: 294
Rejestracja: 08-02-2011 20:13

06-09-2012 16:03

oskarm93 pisze:Misfits to jeden z nie wielu zespół, które cenię za show jakie robią. Niby nic specjalnego ale ten klimat jest. http://www.youtube.com/watch?v=7Msew8nFXkI


Haha dzięki, nie widziałem tego XD
No ale klimat jest, w końcu horror punk :D
"Nigdy nie jesteś za stary, żeby grać rock and rolla." - Bon Scott
Gitarowe Ciekawostki na FB!

Awatar użytkownika
AvengedBlood
Posty: 279
Rejestracja: 17-06-2011 19:09

06-09-2012 20:32

Właśnie mało zespołów horror - punkowych robi taki fajny klimat.
Obrazek

Awatar użytkownika
CzarnaOwca
Posty: 14
Rejestracja: 26-02-2013 12:17

01-03-2013 09:54

Misfits w obecnym kształcie to moim zdaniem tylko i wyłącznie coverband. Niestety bo to jedna z moich ulubionych kapel.

Wróć do „Rock”