Chudy96
Posty: 9
Rejestracja: 22-11-2011 18:16

27-04-2016 15:37

Witam,
Do sprzedania mam wzmacniacz 15 watowy firmy Line6. Doskonale nadaje się do domu a także na próby (niekiedy wystarczyło rozkręcić volumę na 6-7 żeby słuchać było przez perkusję). Wzmacniacz używany, w bardzo dobrym stanie. Brak zasilacza w komplecie. Istnieje również możliwość zamiany na pokrowiec do elektrycznej gitary basowej z dopłatą, bądź piec basowy o tej samej wartości.

Opis z guitar center:
Line 6 Spider IV 15
Niezwykle popularny domowy wzmacniacz do gitary elektrycznej. Na pokładzie Spider znajdziesz wszystko czego potrzebuje współczesny gitarzysta. Najważniejsze efekty gitarowe, stopniowane charakterem kanały, oraz możliwość zapisania własnych ustawień. Dzięki modelowaniu brzmienia na najwyższym poziomie, grając na wzmacniaczu Spider IV 15 czujesz się jak na scenie
Moc: 15-Watt Mono
Głośnik: 8" Custom Speaker
Modele wzmacniaczy: Clean, Crunch, Metal, Insane
Efekty: 6 Smart FX:Chorus/Flanger, Phaser, Tremolo, Tape Echo, Sweep Echo, Reverb, Tap Tempo
Do 2 efektów działających równocześnie
Bramka szumów
Kanały/programowalne ustawienia: 4 programowalne przez użytkownika kanały
Wejścia/Wyjścia: Wyjście słuchawkowe / bezpośrednie, CD/MP3 jack, FBV Jack
Wbudowany w przedni panel stroik
Kompatybilny z FBV2, FBV Express MkII

Preferowany odbiór osobisty w Krakowie, jednakże mogę wysłać kurierem za dopłatą 30 zł (NIE uwzględniam zwrotów ani pobrania)
Do sprzedaży mam również prawie nieużywaną gitarę akustyczną Cort AD 810 NS w cenie 270 zł.
Kontakt przez PW, mail: kmroow@hotmail.com

Pozdrawiam!

Wróć do „Sprzedam (Wzmacniacze i kolumny)”