madguy
Posty: 1
Rejestracja: 04-07-2011 13:31

01-09-2014 15:16

Witam :)

Student Wydziału Jazzu w ZPSM im. Fryderyka Chopina zaprasza wszystkich forumowiczów z Warszawy na indywidualne lekcje gry na gitarze elektrycznej, klasycznej i akustycznej. Oferuję profesjonalnie przygotowany, autorski program nauczania oparty o moje wieloletnie doświadczenie w nauczaniu gry na instrumencie. Przygotowane przeze mnie podręczniki początkujących gitarzystów wprowadzą w tajniki gry akordowej, bicia, postawy z instrumentem, a uczniów bardziej zaawansowanych zapoznają z wyszukanymi technikami gry na gitarze, konstrukcją skal, akordów, interwałów, profesjonalnego akompaniamentu i analizą harmoniczną. Wszystko to na przykładzie gotowych tabulatur i nut do ponad 50 popularnych utworów ze stylistyki popowej, rockowej, metalowej czy bluesowej.

Dodatkowe atuty:
- profesjonalne wyposażenie do użytku ucznia. Nie musisz przychodzić ze swoim instrumentem!
- miła, bezstresowa i przyjazna atmofsera - w tym kawa, herbata, ciastko ;-).
- wysoki stosunek jakości do ceny
- cena 50 zł za 50 minut lekcji lub 180 zł za 4 lekcje z góry

O mnie:
Student Wydziału Jazzu w ZPSM im. Fryderyka Chopina przy ul. Bednarskiej w Warszawie.
Absolwent Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie.
Nauczaniem zajmuje się od kilku lat, podczas których miał przyjemność pracować z ponad setką pasjonatów gitary w różnym wieku.
Wychowanek znakomitego jazzowego gitarzysty Piotra Lemańskiego, Grzegorza Gałuszki, Waldemara Lewandowskiego oraz wirtuoza gitary klasycznej Leszka Potasińskiego.
Brał udział w warsztatach prowadzonych m.in. przez Scotta Hendersona, Marka Radulego, Marka Napiórkowskiego, Artura Lesickiego. Uczestniczył także w Międzynarodowych Warsztatach Jazzowych w Puławach.
Udziela się jako muzyk sesyjny. Tworzył muzykę do spotów i reklam telewizyjnych.

Lekcje odbywają się na Tarchominie.

kontakt:
uczegitary@gmail.com
668 041 522

Pozdrawiam i zapraszam!

Wróć do „Szukam nauczyciela / Udzielę lekcji”