Awatar użytkownika
bankai
Posty: 11
Rejestracja: 01-01-2014 18:32

01-01-2014 19:47

http://www.youtube.com/watch?v=9Btz-t_Y0PI
od 0.50 zaczyna się poradnik
Nigdzie nie widziałem wideo-poradnika na ten temat więc postanowiłem go nagrać, bo jednak co innego czytać na forum, a co innego obejrzeć "gdzie kto klika". Poradnik jest trochę na luzie, ale temu kto ma podobny problem raczej pomoże. Jeśli macie dodatkowe pytania to śmiało pytajcie, gdyż sam wiem że nie omówiłem kilku kwestii.

Maaciex
Posty: 2
Rejestracja: 19-05-2014 21:57

19-05-2014 22:06

Kupiłem sobie gitarę elektryczną, kabel i przejściówkę. Podłączyłem, początkowo z drobnymi problemami ale uruchomiłem w panelu sterowania nasłuch z odpowiedniego wejścia, na samych głośnikach gra w miarę spoko (występuje delikatny problem z latencją, nie aż tak spory, możliwe, że źle skonfigurowałem jeszcze asio).
Problem jest, gdy chcę uruchomić guitar rig (pobawić się efektami, presterami. Poczuć to jebnięcie w elektryku, jakiekolwiek a nie grać cały czas na 'czysto'). Wyłączam w panelu sterowania mikrofony, liniowe etc. Włączam wszystko (przynajmniej próbuję) w asio, ustawiam jako tako i.. nic. Cisza. Nie wiem czy ja nie potrafię się do tego zabrać czy źle konfiguruję. Potrzebuję porady w związku z tym.

PS. W panelu ASIO zamiast punktów po rozwinięciu jak Line In itp. Mam tylko wejście multiplekserowe i wyjście audio. Porady? Wbudowana karta dźwiękowa Realtek HD Audio.

Wróć do „Guitar Rig”